Nowy wygląd poczty Outlook.com w końcu dostępny dla wszystkich

Nowy wygląd poczty Outlook.com w końcu dostępny dla wszystkich

15.03.2018 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy wygląd darmowej poczty Microsoftu staje się standardem dla wszystkich użytkowników. To największa zmiana interfejsu od 2012 roku, kiedy to usługa Hotmail otrzymała nazwę Outlook, a wraz z nią nowy wygląd.

Nowy interfejs był już dostępny wcześniej. W sierpniu 2017 roku Microsoft zapowiedział zmiany, które trafią do Outlook.com. Przedstawiony został odświeżony, zauważalnie przebudowany wygląd i zapowiedziane zostały jego testy. Zainteresowani mogli dołączyć do programu wczesnych testów, zyskując odmieniony interfejs przed jego wprowadzeniem dla szerszego grona użytkowników.

Obraz

Jak dowiemy się z wpisu na oficjalnym blogu Microsoftu, teraz nowy projekt poczty staje się standardem dla wszystkich użytkowników. W nadchodzących tygodniach odświeżony wygląd zostanie aktywowany na wszystkich kontach, bez konieczności przełączania się na wersję beta. Dodatkowo wszystkim zainteresowanym udostępniona zostanie możliwość sprawdzenia zmienionego wyglądu kalendarza i kontaktów.

Obraz

Outlook.com został podzielony na trzy główne sekcje: foldery, wiadomości w danym folderze oraz treść wiadomości. Strona pod względem interfejsu zbliżyła się do aplikacji uniwersalnej z Windows 10. Microsoft wspomina również o wprowadzonej lepszej integracji z usługą Skype, usprawnieniach w wyszukiwaniu ulubionych rozszerzeń, takich jak Boomerang, Evernote i PayPal. Ulepszeń doczekało się również klasyfikowanie i filtrowanie wiadomości.

Obraz

Wygląd można w pewnym stopniu spersonalizować, wystarczy sięgnąć do szybkich ustawień, dostępnych po kliknięciu na kółko zębate w prawym górnym rogu. Dostępne są motywy, wybór widoku konwersacji, zmiana działania okienka odczytu, a także zdecydowanie o podglądzie załączników czy wyświetlaniu obrazu nadawcy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)