Nowy wygląd poczty Outlook.com w końcu dostępny dla wszystkich

Nowy wygląd poczty Outlook.com w końcu dostępny dla wszystkich

Nowy wygląd poczty Outlook.com w końcu dostępny dla wszystkich
15.03.2018 11:41

Nowy wygląd darmowej poczty Microsoftu staje się standardem dla wszystkich użytkowników. To największa zmiana interfejsu od 2012 roku, kiedy to usługa Hotmail otrzymała nazwę Outlook, a wraz z nią nowy wygląd.

Nowy interfejs był już dostępny wcześniej. W sierpniu 2017 roku Microsoft zapowiedział zmiany, które trafią do Outlook.com. Przedstawiony został odświeżony, zauważalnie przebudowany wygląd i zapowiedziane zostały jego testy. Zainteresowani mogli dołączyć do programu wczesnych testów, zyskując odmieniony interfejs przed jego wprowadzeniem dla szerszego grona użytkowników.

350211572012181441

Jak dowiemy się z wpisu na oficjalnym blogu Microsoftu, teraz nowy projekt poczty staje się standardem dla wszystkich użytkowników. W nadchodzących tygodniach odświeżony wygląd zostanie aktywowany na wszystkich kontach, bez konieczności przełączania się na wersję beta. Dodatkowo wszystkim zainteresowanym udostępniona zostanie możliwość sprawdzenia zmienionego wyglądu kalendarza i kontaktów.

350211572012312513

Outlook.com został podzielony na trzy główne sekcje: foldery, wiadomości w danym folderze oraz treść wiadomości. Strona pod względem interfejsu zbliżyła się do aplikacji uniwersalnej z Windows 10. Microsoft wspomina również o wprowadzonej lepszej integracji z usługą Skype, usprawnieniach w wyszukiwaniu ulubionych rozszerzeń, takich jak Boomerang, Evernote i PayPal. Ulepszeń doczekało się również klasyfikowanie i filtrowanie wiadomości.

350211572012443585

Wygląd można w pewnym stopniu spersonalizować, wystarczy sięgnąć do szybkich ustawień, dostępnych po kliknięciu na kółko zębate w prawym górnym rogu. Dostępne są motywy, wybór widoku konwersacji, zmiana działania okienka odczytu, a także zdecydowanie o podglądzie załączników czy wyświetlaniu obrazu nadawcy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)