WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoNVIDIA 3D Vision Video Player
NVIDIA 3D Vision Video Player ikona

NVIDIA 3D Vision Video Player2.4.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

NVIDIA 3D Vision Video Player to odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu bez problemu obejrzymy filmy dostępne w stereoskopowym trójwymiarze. Narzędzie pozwala również na odtwarzanie zwykłych materiałów wideo.

Jak korzystać z NVIDIA 3D Vision Video Player?

Przed rozpoczęciem korzystania z NVIDIA 3D Vision Video Player warto pamiętać, że do oglądania filmów 3D wymagane jest posiadanie specjalnych okularów, konkretnego modelu wyświetlacza oraz materiału wideo zapisanego w odpowiednim formacie.

Możliwość oglądania zwykłych filmów w 2D

NVIDIA 3D Vision Video Player bez problemu radzi sobie z odtwarzaniem filmów zapisanych jako: AVI, MPG, MP4, WMV, MKV i FLV, a także materiałów dostępnych w internecie (wystarczy skopiować odnośnik do strony). Opisywany program może posłużyć również do oglądania plików graficznych, w tym na przykład zdjęć z uroczystości bądź wakacji.

Nowoczesny wygląd

Na potrzeby NVIDIA 3D Vision Video Player opracowano minimalistyczny interfejs użytkownika. Dzięki niemu podstawowe opcje, takie jak uruchamianie, zatrzymywanie, wznawianie obrazu czy regulowanie głośności mamy na wyciągnięcie ręki. Możemy również łatwo i szybko przełączać się między trybami 2D i 3D. Chcąc skorzystać z bardziej zaawansowanych funkcji (np. powiększanie, kadrowanie czy obracanie filmu) trzeba wejść do menu programu.

NVIDIA 3D Vision Video Player – podsumowanie informacji:

  • nowoczesny program do odtwarzania filmów 3D
  • pozwala na uruchamianie materiałów wideo w 2D oraz plików graficznych
  • minimalistyczny interfejs użytkownika
  • wspiera najpopularniejsze formaty plików wideo
  • umożliwia odtwarzanie filmów dostępnych w internecie
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Producentalex-sh
Liczba pobrań2 318
Data aktualizacji19 maj 2019
Rozmiar pliku47.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NVIDIA 3D Vision Video Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)