NVIDIA daje prezenty miłośnikom gier free2play

NVIDIA daje prezenty miłośnikom gier free2play

12.02.2013 14:58

NVIDIA pracuje na zainteresowanie graczy na wiele sposobów. Tym razem producent układów graficznych ogłosił, że do każdej zakupionej karty graficznej GeForce GTX z serii 600 dorzuci jednak nie pełną grę (wcześniej z GeForce'em można było zgarnąć Assassin's Creed III lub Borderlands 2, podobną promocję zorganizował też AMD), ale „kieszonkowe” o wysokości do 460 zł do wydania w najpopularniejszych grach free-to-play. Intel Extreme Masters pokazał, że gry oparte na tym modelu finansowania (gramy za darmo, za gotówkę można dokupić dodatkowe przedmioty) cieszą się ogromną popularnością. Według danych NVIDII rynek ten ciągle rośnie i coraz więcej hitów jest adoptowanych do tego modelu grania. Graczy jest już ponad 250 milionów i spędzają oni na rozgrywkach ponad 14 miliardów godzin rocznie.

Obraz

Najnowsza oferta NVIDII pod hasłem „Gear up!” obejmuje karty GeForce GTX z serii 600 (od GTX 650 w górę). Bony mają wartość 460 złotych do GTX 660 i wyższych oraz 230 zł do GTX 650 lub 650 Ti. Można je wymienić na pakiety obejmujące przedmioty i walutę z trzech gier: wymagającej „średniej klasy” karty graficznej do trybu 1080p grze World of Tanks, która robi coraz większą karierę, w intensywnie wykorzystującym PhysX Hawkenie i wysoko ocenianym PlanetSide 2, którego wymagania sprzętowe są porównywalne z Crysisem 3 i Far Cry 3.

Karty objęte promocją można już kupić u autoryzowanych partnerów NVIDII. Bony dostaną nabywcy samych kart i całych pecetów. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)