Nvidia potwierdza istnienie GeForce'a RTX 2080 Ti CyberPunk 2077 i ogłasza konkurs

Nvidia potwierdza istnienie GeForce'a RTX 2080 Ti CyberPunk 2077 i ogłasza konkurs
17.02.2020 18:06
GeForce RTX 2080 Ti CyberPunk 2077 Edition można zdobyć wyłącznie dzięki wygranej w konkursie.
GeForce RTX 2080 Ti CyberPunk 2077 Edition można zdobyć wyłącznie dzięki wygranej w konkursie.

Już wczoraj twitterowe ptaszki zaćwierkały na temat dedykowanej Cyberpunkowi edycji karty graficznej od Nvidii. Teraz firma kładzie karty na stół i potwierdza jej istnienie oraz ogłasza konkurs, w którym będzie można zgarnąć ten wyjątkowy sprzęt.

Teraz Nvidia udostępniła więcej informacji - nowa karta to specjalne edycja GeForce'a RTX 2080 Ti, która ma mieć taką samą specyfikację jak GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition.Ale to nie koniec niespodzianek - firma ogłosiła konkurs, w którym pula nagród to właśnie 77 cyberpunkowych kart.Co szczególnie motywujące, wygrana to jedyny sposób, żeby zdobyć ten sprzęt. Nie będzie on później dostępny ani w sprzedaży detalicznej, ani w postaci sampli testowych.

Zasady konkursu

Co zrobić, żeby mieć szansę na wygraną w konkursie? Wystarczy napisać komentarz na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Na Facebooku trzeba skomentować ten post, wspomnieć tam znajomego gracza, przekazać pozytywne przesłanie oraz dodać tag #RTXOn.

W przypadku Twittera trzeba podać dalej tego twitta, oznaczając jednocześnie znajomego gracza, pisząc coś pozytywnego i dodając tag #RTXOn.

Jeśli chodzi o Instagrama to analogicznie - trzeba polubić oraz pozytywnie skomentować to zdjęcie, oznaczyć znajomego gracza i dodać tag #RTXOn.

Co ciekawe Nvidia poinformowała, że w przypadku wygranej obie osoby otrzymają kartę. Nie wiadomo jak się to ma do tego, że do wygrania jest ich nieparzysta ilość. Być może to nieścisłość ze strony firmy i 77 to nie liczba kart, ale zwycięskich wpisów, co może sugerować sposób ujęcia tej kwestii w regulaminie.

Wszelkie informacje na temat akcji konkursowej #RTXOn będą publikowane na social mediach Nvidii oraz na stronie internetowej.

Wydarzenie potrwa do 28 lutego.

Regulamin akcji można znaleźć tutaj.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)