Nvidia Shield TV dodaje wsparcie padów PS5 i Xbox Series X

Nvidia Shield TV dodaje wsparcie padów PS5 i Xbox Series X

fot. wp.pl/Paweł Hekman
fot. wp.pl/Paweł Hekman
26.01.2021 15:33

Popularne przystawki telewizyjne Nvidia Shield TV oraz Shield TV Pro otrzymały ważną aktualizację, która powinna zainteresować graczy. Od teraz będą mogli korzystać z kontrolera DualSense do PlayStation 5 i pada do Xbox Series X.

Nvidia Shield TV otrzymała aktualizację 8.2.2, która wprowadza obsługę kontrolerów do popularnych konsol nowej generacji. Mogą się one okazać przydatne graczom korzystającym z usługi Nvidia GeForce Now do strumieniowania gier przez internet.

Przystawki Shield TV i Shield TV Pro obsługują całkiem sporo padów różnego rodzaju, w tym te od Xbox One i PS4, jak również producentów takich, jak Logitech, SteelSeries, Hori, 8Bitdo czy Logik.

Poza dodaniem obsługi nowych kontrolerów, łatka z oznaczeniem 8.2.2 dodaje także wsparcie systemu automatyzacji domu Control 4, jak również aktualizację bezpieczeństwa Androida z grudnia 2020 r. oraz lepszą obsługę urządzeń komunikujących się na podczerwień z amplitunerami marki Denon.

Zapytanie dotyczące instalacji aktualizacji powinno się pojawić automatycznie. W przeciwnym wypadku, można zajrzeć do Ustawienia > Informacje > Aktualizacja systemu).

Jeśli interesują cię możliwości najnowszej wersji przystawki Nvidia Shield - recenzowaliśmy ją tutaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)