O&O AppBuster ikona

O&O AppBuster1.1.1341

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

O&O AppBuster to darmowy program, który pozwala na usunięcie wybranych aplikacji zainstalowanych wraz z systemem operacyjnym Windows 10.

Przed rozpoczęciem korzystania z O&O AppBuster warto mieć na uwadze fakt, że w najnowszej wersji popularnych „okienek” znajdziemy wiele przydatnych narzędzi, ale tak naprawdę nie wszystkie z nich są nam potrzebne w codziennej pracy. Chcąc zwolnić trochę miejsca na dysku twardym możemy więc zrobić użytek z O&O AppBuster, by pozbyć się niektórych aplikacji.

O&O AppBuster oferuje możliwość sortowania zainstalowanych programów (np. po rozmiarze) oraz wyświetlania ukrytych narzędzi, które podzielono na rozmaite kategorie (standardowe, ze sklepu Microsoftu, systemowe, ukryte, itd.).

Warto wspomnieć, że O&O AppBuster pozwala na odinstalowywanie pojedynczych aplikacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by za jednym zamachem pozbyć się wielu programów. W razie pomyłki i przypadkowego usunięcia potrzebnego narzędzia, będziemy mogli je ponownie zainstalować.

Udostępnij
Kup program
O&O AppBuster 1.1.1341wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.85 ocen
Liczba pobrań1 229
Data aktualizacji5 kwi 2022
Rozmiar pliku1.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
O&O AppBuster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)