WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweO&O AppBuster
O&O AppBuster ikona

O&O AppBuster1.1.1341

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

O&O AppBuster to darmowy program, który pozwala na usunięcie wybranych aplikacji zainstalowanych wraz z systemem operacyjnym Windows 10.

Przed rozpoczęciem korzystania z O&O AppBuster warto mieć na uwadze fakt, że w najnowszej wersji popularnych „okienek” znajdziemy wiele przydatnych narzędzi, ale tak naprawdę nie wszystkie z nich są nam potrzebne w codziennej pracy. Chcąc zwolnić trochę miejsca na dysku twardym możemy więc zrobić użytek z O&O AppBuster, by pozbyć się niektórych aplikacji.

O&O AppBuster oferuje możliwość sortowania zainstalowanych programów (np. po rozmiarze) oraz wyświetlania ukrytych narzędzi, które podzielono na rozmaite kategorie (standardowe, ze sklepu Microsoftu, systemowe, ukryte, itd.).

Warto wspomnieć, że O&O AppBuster pozwala na odinstalowywanie pojedynczych aplikacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by za jednym zamachem pozbyć się wielu programów. W razie pomyłki i przypadkowego usunięcia potrzebnego narzędzia, będziemy mogli je ponownie zainstalować.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.85 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 626
Data aktualizacji5 kwi 2022
Rozmiar pliku1.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
O&O AppBuster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)