WindowsNarzędziaArchiwizacja danychO&O DiskImage
O&O DiskImage ikona

O&O DiskImage18.4.295

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

O&O DiskImage to zaawansowane narzędzie przeznaczone do wykonywania kopii zawartości dysków twardych, czyli tak zwanych obrazów dysków. Za jego pomocą stworzymy idealną kopię całego dysku lub tylko konkretnej partycji, zabezpieczając się tym samym przed utratą ważnych danych, dokumentów, zdjęć itp.

Program, jak na rozwiązanie komercyjne przystało, posiada cały szereg opcji i funkcjonalności. Poza tworzeniem obrazów całych dysków i partycji (łącznie z systemem, zainstalowanymi aplikacjami i wszystkimi danymi na nich zawartymi), możemy także tworzyć kopie wybranych folderów i plików - obrazy zapisywane mogą być albo na innym, fizycznym dysku twardym albo na dyskach zewnętrznych, płytach DVD/Blu-Ray, dyskach sieciowych lub napędach typu pendrive. Tworzone przez nas kopie program nie tylko kompresuje, ale umożliwia również ich zaszyfrowanie.

O&O DiskImage umożliwia również proste i szybkie odzyskanie danych, zarówno z poziomu systemu Windows, jak i poprzez tworzenie bootowalnego dysku. To potężne narzędzie do zabezpieczania się przed utratą ważnych danych, które można wykorzystać także do innych celów np. przywracania spowolnionego systemu operacyjnego do zapisanego w obrazie dysku stanu tuż po instalacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 451
Data aktualizacji20 lis 2023
Rozmiar pliku2.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
O&O DiskImage ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)