O&O FileDirect ikona

O&O FileDirect1.0.275

WindowsAkcesoriaInne akcesoriaO&O FileDirect
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

O&O FileDirect to darmowe narzędzie do udostępniania plików bez konieczności umieszczania ich "w chmurze" (np. za pośrednictwem usług Dropbox czy OneDrive).

Za sprawą O&O FileDirect użytkownik może łatwo i szybko (a także bezpłatnie) udostępnić dowolną liczbę plików, umieszczając je w głównym oknie programu techniką "przeciągnij i upuść". Warto dodać, że możemy określić, ile razy dany plik może zostać pobrany przez odbiorcę. Aplikacja idealnie sprawdzi się w przypadku dzielenia się poufnymi dokumentami z innymi osobami (np. w obrębie firmy), gdyż ogranicza ryzyko, że wpadną one w niepowołane ręce.

O&O FileDirect jest bardzo proste w obsłudze. Po wskazaniu pliku narzędzie pozwoli na wygenerowanie odnośnika, który wyślemy do adresata, określając przy okazji czas wygaśnięcia utworzonego linku. Co istotne, odbiorca nie musi instalować opisywanego narzędzia, by pobrać plik. Wystarczy, że skorzysta z przeglądarki internetowej Chrome, Firefox lub Operę (Internet Explorer i Edge nie są obsługiwane).

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań206
Data aktualizacji30 lip 2017
Rozmiar pliku0.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
O&O FileDirect ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)