WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychO&O MediaRecovery
O&O MediaRecovery ikona

O&O MediaRecovery14.1 Build 137

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

O&O MediaRecovery to narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych plików multimedialnych (takich jak filmy, zdjęcia, pliki muzyczne) z wszelkich nośników danych (dyski twarde, zewnętrzne magazyny danych, pendrive'y itp.). Z jego pomocą możliwe jest przywrócenie przypadkowo skasowanych plików albo odzyskanie cennych zdjęć utraconych w wyniku formatowania dysku twardego.

Obsługa programu sprowadza się do podążania za kolejnymi krokami kreatora, podczas których wybieramy nośnik, z którego chcemy odzyskać dane, a następnie zapoznajemy się z wynikami pracy programu. W kolejnym kroku możemy wybrać pliki do odzyskania i wskazać nośnik do ich zapisu (który powinien być inny od tego, z którego próbujemy przywrócić dane).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i nie daje możliwości odzyskania utraconych plików.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań337
Data aktualizacji20 lis 2019
Rozmiar pliku11.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
O&O MediaRecovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)