bDXDhTqt
O&O RegEditor ikona

O&O RegEditor12.0.2172

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

O&O RegEditor to zaawansowana i darmowa aplikacja przeznaczona głównie dla administratorów i bardziej zaawansowanych użytkowników, która pozwala na edycję rejestru systemu Windows. W przeciwieństwie do wbudowanych w system opcji, użytkowanie O&O RegEditor jest prostsze, szybsze i bardziej przejrzyste.

bDXDhTqv

Program nie wymaga instalacji, wystarczy ściągnąć go na dysk i można rozpocząć pracę. Poza standardowymi opcjami przeszukiwania rejestru i modyfikowania poszczególnych kluczy i wartości, program pozwala także na dodawanie wybranych wpisów do listy ulubionych, co pozwala w przyszłości na szybsze dostanie się do szczególnie często modyfikowanych elementów rejestru. Aplikacja pozwala także na tworzenie kopii całych "gałęzi" oraz posiada wbudowane funkcje importu i eksportu do plików XML.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
O&O RegEditor 12.0.2172wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań364
Data aktualizacji1 lip 2020
Rozmiar pliku4.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
O&O RegEditor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXDhTra
bDXDhTrr