WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweO&O RegEditor
O&O RegEditor ikona

O&O RegEditor12.0.2172

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

O&O RegEditor to zaawansowana i darmowa aplikacja przeznaczona głównie dla administratorów i bardziej zaawansowanych użytkowników, która pozwala na edycję rejestru systemu Windows. W przeciwieństwie do wbudowanych w system opcji, użytkowanie O&O RegEditor jest prostsze, szybsze i bardziej przejrzyste.

Program nie wymaga instalacji, wystarczy ściągnąć go na dysk i można rozpocząć pracę. Poza standardowymi opcjami przeszukiwania rejestru i modyfikowania poszczególnych kluczy i wartości, program pozwala także na dodawanie wybranych wpisów do listy ulubionych, co pozwala w przyszłości na szybsze dostanie się do szczególnie często modyfikowanych elementów rejestru. Aplikacja pozwala także na tworzenie kopii całych "gałęzi" oraz posiada wbudowane funkcje importu i eksportu do plików XML.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań414
Data aktualizacji1 lip 2020
Rozmiar pliku4.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
O&O RegEditor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)