O&O SpeedCheck ikona

O&O SpeedCheck2.0.45.0

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweO&O SpeedCheck
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

O&O SpeedCheck to prosta, niewielka aplikacja służąca do sprawdzania potencjalnej różnicy pomiędzy dyskiem zdefragmentowanym za pomocą odpowiedniego oprogramowania, a dyskiem pofragmentowanym. Program nie wymaga instalacji, a po jego uruchomieniu jedyną opcją jest włączenie symulacji, która składa się z pięciu etapów. Po kilku minutach program przedstawi raport, w którym poinformuje o potencjalnych "zyskach" z wykonania defragmentacji dysku twardego.

Podczas symulacji nie są zapisywane żadne dane, dlatego nie trzeba się obawiać, że nasz dysk zostanie czymś zaśmiecony albo że znikną z niego jakieś pliki. Brak jakichkolwiek opcji sprawia, że nie można posłużyć się aplikacją w zły sposób, nawet pomimo braku polskiej wersji językowej.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań188
Data aktualizacji15 kwi 2015
Rozmiar pliku2.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
O&O SpeedCheck ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)