Obudowa do iPhone'a z wbudowanym... Androidem. Jest też minijack i NFC

Obudowa do iPhone'a z wbudowanym... Androidem. Jest też minijack i NFC

Obudowa do iPhone'a z wbudowanym... Androidem. Jest też minijack i NFC
Oskar Ziomek
14.03.2017 14:27

Kickstarter to jedno ze źródeł dobrych, dziwnych, czasem tylko ciekawych, a innym razem rewolucyjnych wręcz pomysłów, które jeśli zostaną odpowiednio sfinansowane, wejdą do produkcji i odmienią nasze przyszłe życie. Jednym z produktów wpisujących się z pewnością w którąś z powyższych kategorii (decyzję w którą, pozostawiamy Wam) jest obudowa do iPhone'a o nazwie Eye. To niespotykane rozwiązanie to tak naprawdę... drugi smartfon z Androidem, zatopiony w gumowaną obudowę do telefonu Apple'a. Czy okaże się świetnym rozwiązaniem dla niezdecydowanych?

Taka obudowa oczywiście zwiększy grubość naszego iPhone'a, ale przy okazji doda wiele ciekawych funkcji. Urządzenie to w zasadzie samodzielny i niezależny smartfon: ekran to jednostka AMOLED o rozdzielczości fullHD, przekątnej 5 cali wraz z opcją AlwaysOn, urządzenie obsłuży karty pamięci microSD do 256 GB, ma wbudowaną łączność NFC, port podczerwieni do sterowania innymi urządzeniami, złącze słuchawkowe minijack, slot nawet na dwie karty SIM oraz wbudowany akumulator 2800mAh z bezprzewodowym ładowaniem.

Eye by ESTI - The Smart iPhone Case

Urządzenie z Androidem komunikuje się z iPhone'm poprzez złącze Lightning. Dzięki niemu podczas ładowania, energii przybywa w akumulatorach obydwu urządzeń, zaś do wykonania selfie można użyć głównej kamery iPhone'a (obserwując podgląd aplikacji aparatu na ekranie obudowy z Androidem). Możliwe będzie także tworzenie backupów wewnętrznej pamięci telefonu Apple na karcie pamięci zainstalowanej w obudowie.

W chwili premiery, produkt powstanie w dwóch uniwersalnych rozmiarach, które obsłużą iPhone'a 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7 oraz 7 Plus. Co więcej, przyszli producenci sugerują, ze dostosowanie obudowy do współpracy z kolejnym iPhonem, który pojawi się na rynku, nie zajmie dłużej niż miesiąc. Pozytywnym zaskoczeniem jest również zapewnienie aktualizacji Androida działającego w obudowie aż przez 2 lata. To wynik, który czasem trudno jest osiągnąć producentom „zwykłych” telefonów z tym systemem.

Obraz

Jak sugerują powyższe grafiki, obudowy będzie można spodziewać się w dwóch kolorach: białym i czarnym. Powstaną również dwie odmiany, z których tylko ta z dopiskiem 4G będzie obsługiwała mobilną transmisję danych. Projekt już teraz osiągnął wymagane minimalne wsparcie finansowe. W tym momencie twórcy uzbierali ponad 115 tys. dolarów, podczas gdy oczekiwali 95 tys. Szczegóły odnośnie możliwych wariantów wsparcia można śledzić na Kickstarterze.

Podzielcie się w komentarzach Waszą opinią o tym wynalazku. Czy okaże się hitem sprzedażowym i obiektem pożądania wszystkich, którym brakuje bezprzewodowego ładowania i złącza słuchawkowego w najnowszych iPhone'ach?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)