WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweOCZ SSD Utility
OCZ SSD Utility ikona

OCZ SSD Utility3.1.3276

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

OCZ SSD Utility to niewielkie narzędzie służące do optymalizacji i diagnostyki dysków SSD wyprodukowanych przez firmę OCZ.

Program daje użytkownikowi możliwość takiej konfiguracji magazynu danych aby uzyskać jak największą wydajność urządzenia. Do naszej dyspozycji oddano również konfiguracje umożliwiające przedłużenie żywotności dysku oraz optymalne ustawienia w sytuacjach dużej rotacji danych. Co oczywiste, OCZ SSD Utility dostarcza wielu szczegółowych informacji na temat zamontowanego w komputerze dysku OCZ.

Dzięki wsparciu dla technologi S.M.A.R.T możliwa jest dokładna diagnostyka dysku, szacowanie faktycznego stanu urządzenia oraz zbliżającej się awarii. Z pomocą programu zaktualizujemy również oprogramowanie układowe (tzw. firmware) oraz poddamy dysk SSD testom wydajności.

Uwaga!

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 368
Data aktualizacji25 kwi 2019
Rozmiar pliku25.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OCZ SSD Utility ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)