Oficjalna zapowiedź Windows Mobile 7 w lutym?

Wojciech Cybulski

25.01.2010 20:03, aktual.: 25.01.2010 20:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ustają spekulacje dotyczące wydania Windows Mobile 7. Najnowsze przecieki sugerują, że nowy, mobilny system Microsoftu zostanie oficjalnie zapowiedziany podczas nadchodzących targów Mobile World Congress, które odbędą w Barcelonie między 15 i 18 lutego.

Według niepotwierdzonych informacji, podczas tegorocznych targów MWC firma Microsoft zaprezentuje Windows Mobile 6.6 oraz poda do publicznej wiadomości termin premiery Windows Mobile 7. Przecieki sugerują, że najnowsza wersja mobilnych "okienek" ma trafić do partnerów korporacji we wrześniu, a pierwsze telefony pracujące pod kontrolą Windows Mobile 7 trafią do salonów operatorów na przełomie 2010 i 2011 roku. Ponadto wraz z debiutem Windows Mobile 7 firma Microsoft ma zaprezentować światu swój pierwszy telefon będący rozwinięciem koncepcji odtwarzacza Zune. Nowy smartfon byłby oczywiście wyposażony w Windows Mobile 7 i stanowiłby odpowiedź Microsoftu na Apple iPhone i Google Nexus One.

O tym, czy powyższe rewelacje okażą się prawdziwe, przekonamy się już za kilka tygodni. Nietrudno jednak zauważyć, że firmie Microsoft bardzo zależy na szybkim debiucie Windows Mobile 7, gdyż korporacja cały czas traci swój udział w rynku mobilnym, głównie na rzecz Google i Apple.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)