Oficjalne stanowisko polskiego Adobe: CS2 i Acrobat 7 tylko dla posiadaczy starych licencji

09.01.2013 15:57, aktual.: 10.01.2013 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo że pracownicy międzynarodowego wsparcia Adobe informują, że udostępnionych w poniedziałek wszystkim posiadaczom Adobe ID produktów (CS2, Acrobat 7) możne używać każdy w dowolny sposób, nawet jeśli nie mieliśmy wcześniej kupionej na nie licencji, oficjalne stanowisko polskiego oddziału i firmy Adobe, jest odmienne.

Obraz

Po rozmowie telefonicznej ze wsparciem Adobe jesteśmy już pewni, że dostępne już nawet bez logowania z użyciem Adobe ID produkty i klucze aktywacyjne nie są przeznaczone dla wszystkich. Jeszcze wczoraj przed południem można było usłyszeć, również od polskiej pomocy (a dodzwonienie się nie było łatwe), że programy te może pobrać każdy, po południu firma Adobe powiadomiła jednak, że tak nie jest. CS2 i Acrobat 7 ostały udostępnione jedynie aby pomóc wciąż korzystających z oprogramowania z 2005 roku użytkownikom, którzy nie mają już możliwości aktywacji swoich produktów.

Notka pomocy technicznej informująca o wyłączeniu aktywacji dla tych produktów również została zaktualizowana, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Szkoda, bo z punktu widzenia promocji taki krok byłby dla Adobe bardzo korzystny.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (112)
Zobacz także