Ogól naczelnego, czyli wrzucamy na luz z Wilkinson – rozstrzygnięcie

Ogól naczelnego, czyli wrzucamy na luz z Wilkinson – rozstrzygnięcie

Ogól naczelnego, czyli wrzucamy na luz z Wilkinson – rozstrzygnięcie
24.08.2017 15:17

W zeszłym tygodniu, wraz z marką Wilkinson Sword, uruchomiliśmy dla Was nietuzinkowy konkurs, w którym codziennie mogliście wygrać 100 najnowszych maszynek systemowych Hydro Connect 5. Czas na poszukiwanie maszynek minął dzisiejszej nocy, a to okazja do podsumowania.

W ciągu ostatnich 7 dni na naszej stronie mogliście odnaleźć maszynki Hydro Connect 5 – najnowszy model marki Wilkinson Sword, wyposażony w pojemnik z żelem nawilżającym, który łagodzi podrażnienia powstałe po goleniu, oraz w 5 ostrzy z unikatowym systemem Skin Guard, chroniącym przed zacięciami. Każdego dnia stu użytkowników, którzy znaleźli na stronie 10 maszynek, a następnie ogolili naczelnego, trafiało na listę zwycięzców, którzy już wkrótce ogolą się własną Hydro Connect 5.

Obraz

Najpierw jednak garść ciekawostek „od kuchni”, gdyż wielu z Was w komentarzach wyrażało zainteresowanie, w jaki sposób poukrywane zostały maszynki. Otóż w całym serwisie, z wyjątkiem forum, maszynki mogły pojawić się w 83 miejscach. Codziennie każdy użytkownik mógł znaleźć maszynki w 15 wylosowanych specjalnie dla niego miejscach.

Nie zawsze jednak było to dziecinnie łatwe. Kolejne miejsca miały bowiem różny stopień trudności: od oczywistych, przez ukryte pod elementami strony z widocznym jedynie fragmentem maszynki, po elementy strony wymagające interakcji, np. przełączenie listy najpopularniejszych programów na inny widok.

Swoje wyniki możecie sprawdzić w rankingu zwycięzców.
Swoje wyniki możecie sprawdzić w rankingu zwycięzców.

Najdłuższe poszukiwanie 10 maszynek trwało 23 godziny i 36 minut. Rekordzista uporał się w nieco ponad 13 sekund. I nie, nie jest to efekt zaangażowania do pracy botów czy skryptów. Zostawiliśmy Wam bowiem pewną furtkę: możliwe było zebranie całej kolekcji poprzez otwarcie wielu kart i odnalezienie w każdej z nich maszynki w innej lokalizacji. Oczywiście przed nadużyciami zabezpieczyliśmy się, umożliwiając tylko jednokrotne trafienie do rankingu każdemu użytkownikowi.

Za zwycięzców mogą uważać się wszyscy ci, którzy pojawili się w rankingu. Maile w sprawie przekazania nagród już zostały rozesłane. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy gładkiego golenia maszynką Hydro Connect 5, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy do spróbowania szczęścia w przyszłości!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)