Ogól naczelnego! Wrzucamy na luz z Wilkinson Hydro Connect 5

Ogól naczelnego! Wrzucamy na luz z Wilkinson Hydro Connect 5
17.08.2017 00:30
Ogól naczelnego! Wrzucamy na luz z Wilkinson Hydro Connect 5

Sporo czasu upłynęło już od wiosennych konferencji deweloperskich, poczekać będziemy musieli jeszcze także niemało na jesienne premiery sprzętowe. Lato w pełni, a to dobra okazja, by na luzie wykroczyć nieco poza tematy oprogramowania, sprzętu czy bezpieczeństwa. Dlatego zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie firmy Wilkinson, na czym jednak skorzystają przede wszystkim Czytelnicy dobrychprogramów. Mamy dla Was nietypowy konkurs.

O co chodzi?

Na półki trafiła nowa maszynka Wilkinson, Hydro Connect 5. Wyróżnia ją między innymi to, że zamiast zwykłego paska nad ostrzami, zastosowano pojemnik z żelem nawilżającym, który łagodzi podrażnienia powstałe po goleniu. Pojemnik jest odchylany, co jest ciekawym rozwiązaniem, jeśli chcemy podgolić trudno dostępne miejsca. Ponadto goli bardzo dokładnie i bez zacięć dzięki 5 ostrzom z technologią zapobiegającą wchodzeniu skóry między ostrza, tzw. Skin Guards. Warto także zaznaczyć, że wkłady Hydro Connect 5 pasują do wszystkich rączek Gillette Fusion, dzięki czemu użytkownicy tych maszynek mogą wypróbować ostrza bez konieczności wymiany rączki.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Czekacie na wzmiankę o możliwości synchronizacji danych ze smartfonową aplikacją albo funkcji gromadzenia statystyk na temat porannego golenia? Nie tym razem. Wilkinson poszedł do tematu w szlachetny i nieco zapomniany dziś sposób: dostarczając najwyższą jakość w takim zakresie, w jakim wymaga tego zastosowanie Hydro Connect 5 – w goleniu.

Ogól naczelnego!

Wraz z marką Wilkinson Sword zapraszamy Was do zabawy, w której raz na zawsze będziecie mogli się wyżyć na facjacie redaktora naczelnego dobrychprogramów. Od dziś, przez siedem dni, możecie znaleźć na naszej stronie ukryte maszynki. Po odnalezieniu pierwszej, uruchomiony zostanie czasomierz. Gdy w końcu odnajdziecie 10 maszynek, a gwarantujemy, że są dobrze pochowane, czeka Was walka z bossem.

350203418419619777

Czyli mną. Nie chcę psuć niespodzianki, więc powiem tylko, że łatwo nie będzie. Maszynki Hydro Connect 5 od marki Wilkinson Sword będą trafiać codziennie przez tydzień aż do 100 osób, które uporają się z zadaniem najszybciej. Poznać swoją pozycję możecie w przygotowanym przez nas rankingu. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (411)