OneNote dla Androida pozwoli wstawić dokument PDF do notatki i rysować po nim

OneNote dla Androida pozwoli wstawić dokument PDF do notatki i rysować po nim

OneNote dla Androida pozwoli wstawić dokument PDF do notatki i rysować po nim
15.10.2018 13:05

W aplikacji OneNote można dołączać różne pliki do notatek, ale gdy mamy do czynienia z kilkustronicowym plikiem PDF załączanie go mija się z celem. W becie aplikacji dla Androida będzie można zrobić to inaczej – dokumenty PDF będzie można wstawić „jako wydruk”, by każda strona dokumentu była widoczna w notatniku.

Plik PDF, który chcemy umieścić w notatce, należy udostępnić z menedżera plików lub czytnika PDF aplikacji OneNote. Przy dodawaniu pliku do notatki będziemy mieli możliwość, czy ma to być załącznik, czy „wydruk” – widok stron w notatniku. Jeśli wybierzemy tę drugą opcję, możemy po dokumencie rysować i pisać, korzystając z narzędzi aplikacji OneNote.

  • mspoweruser.com
  • mspoweruser.com
[1/2] mspoweruser.com

[join][img=insert-printout-3]Możliwość wstawiania „wydruków” PDF-ów do notatek to nie jedyna nowość, na jaką warto zwrócić uwagę. Jeśli korzystacie na Windowsie ze Sticky Notes, nie musicie czekać na zapowiadaną aplikację mobilną, by odczytać notatki na smartfonie. Karteczki będą synchronizowane także z aplikacją OneNote, gdzie pojawi się osobny notes na te krótkie zapiski.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

[join][img=Screenshot_20181015-121809]OneNote dla Andoroida znajdziecie w naszej bazie aplikacji, ale by przetestować opisywane funkcje, trzeba zapisać się do programu dla testerów na stronie Google Play. Warto też zaznaczyć, że jeszcze nie wszyscy testerzy mają dostęp do tej funkcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)