Opaski Jawbone wykryją, że śpimy i dokładniej zbadają nasze serce

Opaski Jawbone wykryją, że śpimy i dokładniej zbadają nasze serce

Opaski Jawbone wykryją, że śpimy i dokładniej zbadają nasze serce
09.09.2015 11:45

Jedne z popularniejszych inteligentnych opasek otrzymały sporą aktualizację oprogramowania. Przynosi ona nowe funkcje i sprawia, że opaski Jawbone stają się atrakcyjniejsze dla potencjalnego klienta. Firma postanowiła również widocznie odświeżyć wygląd wybranych modeli.

Nowa wersja oprogramowania już trafia na opaski UP2 i UP3. Do tej pory opaski Jawbone wyposażone w pulsometr pozwalały użytkownikowi na sprawdzenia tętna spoczynkowego. Teraz model UP3 zaoferuje również pasywne śledzenie rytmu serca. Dzięki temu zyskamy dokładniejsze dane dotyczące naszego serca i wpływu różnych czynników na liczbę uderzeń na minutę. Kolejną funkcją, która trafi także do modelu UP2 jest automatyczne przechodzenie w śledzenie naszego snu. Oznacza to, że nie będziemy musieli już sami uruchamiać odpowiedniego trybu.

350142276640729025

W związku z tym, że klienci podczas wyboru opaski zwracają uwagę na jej wygląd, Jawbone postanowił odświeżyć swoje obecne urządzenia. Nowe wersje wyglądają lepiej od trochę nudnych, prostych poprzedników. Oprócz nowych kolorów otrzymaliśmy także smuklejsze, przeprojektowane paski.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)