Open Source Day 2011 już w marcu

Open Source Day 2011 już w marcu

Wojciech Cybulski
25.02.2011 04:20, aktualizacja: 25.02.2011 04:38

22 marca w Warszawie odbędzie się Open Source Day 2011 - bezpłatna, największa w Polsce konferencja poświęcona tematyce wolnego oprogramowania.

Tradycyjnie już swój udział w imprezie zapowiedzieli przedstawiciele znanych firm z branży IT, takich jak Red Hat, AMD czy EnterpriseDB. Bogaty program konferencji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Większość sesji prowadzona będzie równolegle w dwóch odrębnych panelach poświęconych zagadnieniom technicznym i biznesowym. Zgromadzeni w Pałacu Kultury i Nauki goście będą mogli zapoznać się między innymi z nowymi rozwiązaniami stworzonymi przez Red Hat i poznają specyfikę platform serwerowych bazujących na procesorach Opteron. Sesja główna obejmie zaś wystąpienie Alfresco poświęcone platformie zarządzania dokumentami i archiwami oraz szereg innych prezentacji prowadzonych między innymi przez przedstawicieli Enterprise DB, Red Hat czy Centrum Informatyki ROW. Organizatorzy przewidzieli także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Pełna lista wszystkich sesji dostępna jest w oficjalnej agendzie konferencji.

Udział w konferencji Open Source Day 2011 jest bezpłatny. Osoby chętne mogą zarejestrować się na stronie imprezy. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)