Open Source Day 2012 już 8 maja w Warszawie

Open Source Day 2012 już 8 maja w Warszawie

16.04.2012 17:36

Już 8 maja w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się piąta edycja konferencji Open Source Day — największej w Polsce i jednej z największych w Europie konferencji poświęcona otwartym rozwiązaniom. Skalę wydarzenia pozwala ocenić film podsumowujący zeszłoroczną edycję spotkania.

Agenda wydarzenia obfituje w prelekcje prowadzone przez pracowników największych firm wnoszących swój wkład w wolne oprogramowanie. Znajdziemy tu takich gigantów, jak Red Hat, HP czy Alfresco, oraz rodzime firmy, jak Linux Polska, OpenSaaS i B2B. Wiecej o prelegentach można dowiedzieć się na stronie konferencji. Na liście prezentowanych w tym roku rozwiązań znajdą się Red Hat i JBoss, bazujące na PostgreSQL usługi EnterpriseDB, Zafara Collaboration Suite, platforma Alfresco oraz system monitorowania Zenoss. W planie są również konkursy z nagrodami, warsztaty praktyczne, niezliczone dyskusje poza wykładami i wiele innych niespodzianek.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się (za darmo) na stronie konferencji. Dodatkowo z okazji jubileuszu (piąta edycja konferencji) spotkaniu towarzyszy organizowana wraz z fundacją DKMS akcja „Podziel się swoim kodem”, której celem jest zachęcenie uczestników do podzielenia się szpikiem kostnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)