Open Transport Tycoon Deluxe na noworoczny weekend

Open Transport Tycoon Deluxe na noworoczny weekend31.12.2009 18:13
Redakcja

Za sprawą zbliżającego się noworocznego weekendu, naszą cotygodniową rubrykę "gra na weekend" postanowiliśmy zaprezentować - podobnie zresztą jak w zeszłym tygodniu - nieco wcześniej niż zazwyczaj. Gości w niej dzisiaj pozycja nad wyraz ciekawa, a mianowicie Open Transport Tycoon Deluxe.

OpenTTD to darmowa reinkarnacja kultowego klasyka Transport Tycoon Deluxe - strategii ekonomicznej, w której musieliśmy przez okres wielu lat dbać o ciągły rozwój i rentowność założonej przez siebie firmy przewozowej. OpenTTD zachowuje wszystkie możliwości pierwowzoru oferując dodatkowo wiele usprawnień takich jak chociażby tryb gry wieloosobowej czy obsługę kilkunastu języków oraz walut. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż od prezentowanej wersji 1.0.0, na którą rzesze miłośników czekały od bardzo dawna, a wydanej dosłownie kilka dni temu, do zabawy nie są nam już potrzebne żadne pliki pochodzące z oryginału.

Grę Open Transport Tycoon Deluxe można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strategiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy przede wszystkim recenzję Torchlight - spadkobiercy idei Diablo, celowniczka Resident Evil: The Darkside Chronicles na Wii, oraz pierwszego epizodu Alien Breed Evolution, czyli współczesnej reinkarnacji klasyka sprzed lat.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (44)