Opowiedz o utraconych danych i wygraj licencję na Ashampoo Backup Pro!

Opowiedz o utraconych danych i wygraj licencję na Ashampoo Backup Pro!
29.03.2017 11:21
Opowiedz o utraconych danych i wygraj licencję na Ashampoo Backup Pro!

Aktualizacja Dziękujemy za podzielenie się z nami naszymi historiami, rozdzielić licencje jakie mieliśmy nie było łatwo. Ostatecznie jednak po kluczu licencyjnym do Ashampoo Backup Pro otrzymują użytkownicy: Licker, yahoob3, edmun, cmelak, lubicz, crowbme, marson1, Tomi915, RoninPn, Canaris1978, UltimaThule, karol221-10, Domker, clouseau, kilijanek.

Obowiązkowo opis każdego programu do tworzenia i zarządzaniakopiami zapasowymi zaczyna się od wyświechtanego frazesu o podzialeludzi na tych i owych. Jako że obowiązku tego dopełniliśmy,zapraszamy do zapoznania się z całkiem udanym programem AshampooBackup Pro. To zaawansowane a zarazem wygodne w użyciu narzędzie.Płacić za nie nie musicie, możecie wziąć udział w prościutkimkonkursie, w którym mamy 15 licencji do rozdania.

Nowa wersja AshampooBackup Pro oznaczona numerem 11 została przeprojektowana odpodstaw, tak aby zoptymalizować wykonywanie kopii zapasowych zarównoplików i folderów jak i całych partycji, oraz ich przechowywaniezarówno na własnych nośnikach, jak i w chmurze. Pisząc otworzeniu kopii całych partycji mamy też na myśli partycjesystemowe. Program ten pozwala szybko odzyskać system z zewnętrznegonośnika lub kopii w sieci, poprzez swoją aplikację rozruchową,obsługującą UEFI.

350197855983855553

Docenią to przede wszystkim ci, którzy obawiają się utratyplików wskutek infekcji ransomware – licencja na program dobackupu jest o wiele tańsza od okupu żądanego przezcyberprzestępców. Gdy zmuszona do otwierania setek załącznikówsekretarka w końcu kliknie na ten jeden uzłośliwiony, przywróceniesystemu do pracy zajmie kilka minut, nie będzie niczego kosztowało.Operacje na kopiach zapasowych odbywają się w tle, a jeślikomputer jest mocno obciążony, zostają wstrzymane.

350197855983986625

Ashampoo Backup Pro pozwala przechowywać kopie zarówno lokalnie,jak i w chmurze. Obsługiwane są m.in. Dysk Google, OneDrive orazDropbox, a także usługi oferowane przez niektóre firmy hostingowe.Obrazy kopii tworzone są w postaci przyrostowej, dzięki czemuzajmują bardzo mało miejsca, modyfikowane pliki dołączane sątylko do kolejnych obrazów różnicowych. Całym procesem możanzarządzać za pomocą Bezpieczeństwo danych zapewnia oczywiścieszyfrowanie z użyciem 256-bitowego klucza AES.

350197855984117697

Narzędzie w swojej najnowszej odsłonie powinno spodobać sięprzede wszystkim tym, którzy lubią Windows 10 – jest znakomiciewpasowane we wzornictwo interfejsu tego systemu, i znacznie bardziejintuicyjne niż wersje poprzednie.

Kupić Ashampoo Backup Pro w najnowszej wersji (i to ze zniżką)możecie w naszymsklepiku. Jeśli jednak chcecie dostać licencję za darmo, tozapraszamy do konkursu. Warunki są proste – do dzisiaj, do północyopiszcie w komentarzu najgorszy wypadek utraty danych, jaki wam sięzdarzył czy też jakiego byliście bezpośrednimi świadkami. Wśródzalogowanych Czytelników – autorów najciekawszych komentarzy –rozdamy 15 licencji na program. Komentarze zostają ukryte do końcatrwania konkursu, tak byście siebie nawzajem nie podglądali.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)