Opowiedz o utraconych danych i wygraj licencję na Ashampoo Backup Pro!

Opowiedz o utraconych danych i wygraj licencję na Ashampoo Backup Pro!

Opowiedz o utraconych danych i wygraj licencję na Ashampoo Backup Pro!
29.03.2017 11:21, aktualizacja: 31.03.2017 10:22

Aktualizacja Dziękujemy za podzielenie się z nami naszymi historiami, rozdzielić licencje jakie mieliśmy nie było łatwo. Ostatecznie jednak po kluczu licencyjnym do Ashampoo Backup Pro otrzymują użytkownicy: Licker, yahoob3, edmun, cmelak, lubicz, crowbme, marson1, Tomi915, RoninPn, Canaris1978, UltimaThule, karol221-10, Domker, clouseau, kilijanek.

Obowiązkowo opis każdego programu do tworzenia i zarządzaniakopiami zapasowymi zaczyna się od wyświechtanego frazesu o podzialeludzi na tych i owych. Jako że obowiązku tego dopełniliśmy,zapraszamy do zapoznania się z całkiem udanym programem AshampooBackup Pro. To zaawansowane a zarazem wygodne w użyciu narzędzie.Płacić za nie nie musicie, możecie wziąć udział w prościutkimkonkursie, w którym mamy 15 licencji do rozdania.

Nowa wersja AshampooBackup Pro oznaczona numerem 11 została przeprojektowana odpodstaw, tak aby zoptymalizować wykonywanie kopii zapasowych zarównoplików i folderów jak i całych partycji, oraz ich przechowywaniezarówno na własnych nośnikach, jak i w chmurze. Pisząc otworzeniu kopii całych partycji mamy też na myśli partycjesystemowe. Program ten pozwala szybko odzyskać system z zewnętrznegonośnika lub kopii w sieci, poprzez swoją aplikację rozruchową,obsługującą UEFI.

Obraz

Docenią to przede wszystkim ci, którzy obawiają się utratyplików wskutek infekcji ransomware – licencja na program dobackupu jest o wiele tańsza od okupu żądanego przezcyberprzestępców. Gdy zmuszona do otwierania setek załącznikówsekretarka w końcu kliknie na ten jeden uzłośliwiony, przywróceniesystemu do pracy zajmie kilka minut, nie będzie niczego kosztowało.Operacje na kopiach zapasowych odbywają się w tle, a jeślikomputer jest mocno obciążony, zostają wstrzymane.

Obraz

Ashampoo Backup Pro pozwala przechowywać kopie zarówno lokalnie,jak i w chmurze. Obsługiwane są m.in. Dysk Google, OneDrive orazDropbox, a także usługi oferowane przez niektóre firmy hostingowe.Obrazy kopii tworzone są w postaci przyrostowej, dzięki czemuzajmują bardzo mało miejsca, modyfikowane pliki dołączane sątylko do kolejnych obrazów różnicowych. Całym procesem możanzarządzać za pomocą Bezpieczeństwo danych zapewnia oczywiścieszyfrowanie z użyciem 256-bitowego klucza AES.

Obraz

Narzędzie w swojej najnowszej odsłonie powinno spodobać sięprzede wszystkim tym, którzy lubią Windows 10 – jest znakomiciewpasowane we wzornictwo interfejsu tego systemu, i znacznie bardziejintuicyjne niż wersje poprzednie.

Kupić Ashampoo Backup Pro w najnowszej wersji (i to ze zniżką)możecie w naszymsklepiku. Jeśli jednak chcecie dostać licencję za darmo, tozapraszamy do konkursu. Warunki są proste – do dzisiaj, do północyopiszcie w komentarzu najgorszy wypadek utraty danych, jaki wam sięzdarzył czy też jakiego byliście bezpośrednimi świadkami. Wśródzalogowanych Czytelników – autorów najciekawszych komentarzy –rozdamy 15 licencji na program. Komentarze zostają ukryte do końcatrwania konkursu, tak byście siebie nawzajem nie podglądali.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)