Ashampoo Backup Pro Ashampoo Backup Pro 14

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Ashampoo Backup Pro to zaawansowany, oferujący liczne opcje program służący wykonywaniu kopii zapasowych danych.

Użytkownik ma do dyspozycji różne rodzaje kopii przyrostowej, może także dostosować do swoich potrzeb okres, w jakim mają być przechowywane dane oraz wybrać ich format. Do dyspozycji użytkownika zostaje oczywiście także oddany harmonogram, który pozwoli ustalić kiedy dokładnie i z jaką częstotliwością mają być tworzone.

Kopie mogą przechowywane oczywiście lokalnie, ale także na dyskach sieciowych czy nośnikach wymiennych. Nie zabrakło także integracji z popularnymi usługami chmurowymi, jak Dropbox, Dysk Google czy OneDrive. Swoje dane można ponadto zabezpieczyć dzięki szyfrowaniu AES-256.

Program pozwala na tworzenie kopii zapasowych plików, folderów, partycji i całych dysków twardych. Możliwe jest także zabezpieczenie danych na dyskach sieciowych, nośnikach wymiennych oraz informacji zbieranych przez najpopularniejsze przeglądarki czy klienta poczty Outlook i Thunderbird.

Uwaga!

Wersja próbna pozwala na bezpłatne korzystanie z programu przez 10 dni. Ten okres można jednak wydłużyć do 40 dzięki komunikatowi wyświetlanemu podczas uruchamia się programu. Po przejściu na stronę producenta wystarczy zweryfikować instalację za pomocą adresu e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!