r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ashampoo Backup Pro 11.08

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Backup Pro to zaawansowany, oferujący liczne opcje program służący wykonywaniu kopii zapasowych danych.

Galeria programu

Użytkownik ma do dyspozycji różne rodzaje kopii przyrostowej, może także dostosować do swoich potrzeb okres, w jakim mają być przechowywane dane oraz wybrać ich format. Do dyspozycji użytkownika zostaje oczywiście także oddany harmonogram, który pozwoli ustalić kiedy dokładnie i z jaką częstotliwością mają być tworzone.

Kopie mogą przechowywane oczywiście lokalnie, ale także na dyskach sieciowych czy nośnikach wymiennych. Nie zabrakło także integracji z popularnymi usługami chmurowymi, jak Dropbox, Dysk Google czy OneDrive. Swoje dane można ponadto zabezpieczyć dzięki szyfrowaniu AES-256.

Program pozwala na tworzenie kopii zapasowych plików, folderów, partycji i całych dysków twardych. Możliwe jest także zabezpieczenie danych na dyskach sieciowych, nośnikach wymiennych oraz informacji zbieranych przez najpopularniejsze przeglądarki czy klienta poczty Outlook i Thunderbird.

Uwaga!

Wersja próbna pozwala na bezpłatne korzystanie z programu przez 10 dni. Ten okres można jednak wydłużyć do 40 dzięki komunikatowi wyświetlanemu podczas uruchamia się programu. Po przejściu na stronę producenta wystarczy zweryfikować instalację za pomocą adresu e-mail.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ashampoo Backup Pro 10: kompleksowe narzędzie do archiwizacji. Mamy klucze!

143
OPROGRAMOWANIE 18.03.2016 | Maciej Olanicki

Ashampoo zaprezentowało właśnie Backup Pro, program, który pozwala na bezproblemowe wykonywanie różnych scenariuszy wykonywania kopii zapasowych danych. Oprócz plików oraz obrazów, dostępne jest także przesyłanie danych na zewnętrzne serwery i popularne usługi cyberschowków. Dla Czytelników dobrychprogramów przygotowaliśmy 25 licencji. Ashampoo Backup Pro pozwala na tworzenie kopii zapasowych takich danych, jak oczywiście pliki, foldery czy całe dyski twarde, napędy sieciowe oraz dane przeglądarek czy klientów poczty. Przechowywać kopie można oczywiście nie tylko lokalnie, ale także na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 16.02.2017 12:40

A czy backupy sa odporne na cryptolockera?

Grandalf   7 #3 19.08.2016 01:08

Ashampoo Backup 2016 10.0.1 Licencja dożywotnia. http://www.comss.info/page.php?al=Ashampoo_Backup_2016_free
Nie jest to wersja Pro (brak chmury,szyfrowania itp), ale do użytku domowego może się przydać.

Warunki oferty:
- To jest dożywotnia licencja na 1 komputer przeznaczony tylko do użytku domowego.
- Brak darmowej aktualizacji do nowych wersji.
- Nie ma darmowego wsparcia technicznego.
- Po otrzymaniu licencji, można zainstalować program dowolną ilość razy. Aby to zrobić, należy zapisać dane licencji i dystrybucji.

Autor edytował komentarz w dniu: 19.08.2016 01:12
Zero Ghost   16 #2 22.05.2016 19:04

Dla zainteresowanych mam tu link bezpośredni do pobrania pełnej wersji Ashampoo Backup 2016 ,jak to bywa z programami tej firmy edycje z rokiem wydania ,są bądź edycjami ubiegłorocznymi lub też wersjami o uboższych możliwościach i tak jest w tym przypadku , https://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?session_langi...

Bogdan_G   19 #1 03.04.2016 01:21

Właśnie wygrałem ten program w konkursie na forum technetblog. Klucz dożywotni, ale pożyję, to się przekonam, jaki dobry.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.