Orange Smart Care: naprawa częstych uszkodzeń za 8 zł miesięcznie

Orange Smart Care: naprawa częstych uszkodzeń za 8 zł miesięcznie

Orange Smart Care: naprawa częstych uszkodzeń za 8 zł miesięcznie
14.10.2016 16:19, aktualizacja: 17.10.2016 11:36

Całkiem interesującą ofertę przygotował dla swoich klientów Orange. Ci z nich, którzy nie są szczególnie pewni swoich zdolności motorycznych czy koncentracji, mogą odtąd skorzystać ze Smart Care, która ma stanowić zabezpieczenie przed najpopularniejszymi uszkodzeniami smartfonów.

Smart Care stanowi de facto ubezpieczenie czy też gwarancję operatora. W jego ramach klienci Orange mogą liczyć na wymianę stłuczonego wyświetlacza niezależnie od powodu. Ponadto Orange oferuje także osuszenie lub wymianę płyty głównej w przypadku zalania urządzenia oraz jego darmowy transport. Limit przyznany na te naprawy wynosi 700 zł.

Obraz

Oprócz napraw, Orange oferuje także aplikację diagnozującą stan urządzenia i bezpłatną infolinię techniczną. Najważniejsze jednak, szczególnie w przypadku krótszych umów, że wspomniane naprawy mogą zostać zrealizowane z zachowaniem gwarancji producenta. Usługa jest darmowa przez pierwszy miesiąc po aktywacji.

Po tym czasie za Smart Care trzeba będzie płacić 7,98 złotych na miesiąc. Opłacalność usługi jest zatem determinowana samym urządzeniem, cenami napraw i podzespołów. W przypadku umowy na 24 miesiące opłaty wyniosą niecałe 200 zł, co w konfrontacji z kosztami bardziej zaawansowanych urządzeń trudno uznać za ofertę zaporową. Szczegóły na stronach Orange

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)