Ostatni tydzień konkursu dobrychprogramów i Intela

Ostatni tydzień konkursu dobrychprogramów i Intela

Redakcja
24.10.2010 12:10

Dzisiaj ostatnia niedziela konkursu organizowanego przez nas we współpracy z firmą Intel. Jeszcze tylko 7 dni z pytaniami, w tym zadanie specjalne, a już w najbliższą niedzielę wielkie rozstrzygnięcie!

Jesteśmy pod dużym wrażeniem wytrwałości większości uczestników, w tym czołówki, która bardzo zaciekle broni swoich pozycji. W rankingu generalnym od kilku dni nie widać większych zmian. Na pierwszym miejscu pozostaje mordzio, który na swoim koncie ma 17184 punkty i rewelacyjny czas 1:15:35. Drugie miejsce zajmuje Zepher, który zgromadził 17129 punktów z czasem 2:14:09, natomiast prowizoryczne podium uzupełnia Shagwest z wynikiem 17011 punktów i czasem 4:12:01. Czy ktoś jest im w stanie jeszcze zagrozić? Zdecydowanie tak - różnice nie są specjalnie duże, a pamiętajmy, że przed nami jeszcze 6 pytań i oczywiście wyczekiwane przez wszystkich zadanie specjalne. Zwłaszcza ono może pokrzyżować szyki w rankingu, również tym cząstkowym, który właściwie dopiero się rozpoczął.

Nawiązując do wczorajszego pytania, ogłaszamy też, że przed momentem rankingi zostały zaktualizowane i uwzględniają już udzielone wczoraj odpowiedzi. W związku z tym, że pytanie w połączeniu z podpowiedzią nie było jednoznaczne i mogło wskazywać trzy różne odpowiedzi (1971, 1979 i 1981), postanowiliśmy wszystkie je uznać za poprawne i przyznać komplet 750 punktów ich autorom. Osoby, które udzieliły jednej z tych trzech odpowiedzi będą widziały w archiwum zaznaczoną odpowiedź 1971 (taka bowiem jest data powstania pierwszego dostępnego komercyjnie procesora Intela). Komplet punktów oznacza zrównanie czasu wczorajszych odpowiedzi, nie możemy więc przyznać nagrody dziennej. Plecak trafi z powrotem do puli nagród i przyznamy go w dalszej części konkursu, nie ma obawy by zaginął ;-)

Przypominamy, że formuła konkursu umożliwia włączenie się do rozgrywki każdemu w dowolnym momencie. Także dzisiaj, pomimo zbliżającej się konkursowej mety, udzielając pierwszej odpowiedzi można jeszcze wygrać nagrodę dzienną i przesunąć się wysoko w 10-dniowym rankingu cząstkowym. Tam zaś kto wie, jakie przetasowania jeszcze mogą nastąpić... Jednym słowem - zapraszamy do dalszej zabawy! :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (483)