Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
19.03.2017 16:35
350197187428378561

Mamy niedzielę, a to oznacza, że czas najwyższy podsumować najciekawsze wpisy na naszej platformie blogowej. Sprawdźmy, o czym w mijającym tygodniu pisali użytkownicy dobrychprogramów.

Na początek przyjrzyjmy się dyskowi twardemu Seagate SkyHawk. Nośnik ten można nabyć w różnych wariantach pojemności, w tym wersji 10 TB. Charakteryzuje się on ponadprzeciętnymi parametrami pracy i wysoką ceną. Osoby aktywne mogą zainteresować się słuchawkami Aftershokz Sportz Titanium, które wyróżniają się na rynku przewodnictwem kostnym dźwięku i mikrofonem z redukcją szumów. Jeżeli nie chcemy wydawać znacznych sum na zakup elektroniki, możemy robić zakupy na chińskich platformach sprzedażowych, tak jak robi to choćby użytkownik Informantyk. A jeżeli przyjdzie nam ochota na odrobinę relaksu, warto kupić nową konsolę Nintendo – Switch – by oddać się grze w kultowa Zeldę.

350197187428575169

Przejdźmy do zagadnień softwarowych. Microsoft szykuje się do wydania aktualizacji Creators Update dla Windows 10, przez co testowe kompilacje tego systemu zawierają głównie poprawki zgłaszanych błędów. Nowych funkcji i poważniejszych zmian możemy oczekiwać po premierze wspomnianej aktualizacji. Tymczasem początkujący programiści powinni zapoznać się z listą lektur, które poleca wielkipiec oraz z rozszerzeniami do środowiska Visual Studio, które możemy sami pisać. Warto przy tej okazji zapoznać się z ciekawym sposobem zarządzania czasem zwanym Pomodoro. Na koniec odsyłamy Was do testu przeglądarek internetowych i przypominamy, że pisanie tekstów na naszych blogach to także szansa na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do lektury!

350197187428706241

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)