120 nagród na 12 urodziny dobrychprogramów i nieustająca zabawa dla wszystkich

Strona główna120 nagród na 12 urodziny dobrychprogramów i nieustająca zabawa dla wszystkich
07.12.2014 20:45
120 nagród na 12 urodziny dobrychprogramów i nieustająca zabawa dla wszystkich
Redakcja
Redakcja

Dzisiaj portal dobreprogramy świętuje 12 rocznicę powstania! Dokładnie 7 grudnia 2002 roku oficjalnie zadebiutowaliśmy w Internecie, choć wersja beta witryny była dostępna publicznie blisko miesiąc wcześniej.

bEEnCTGt

Jak co roku przy tej okazji chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować Wam za Waszą aktywność, która już wielokrotnie przerosła nasze oczekiwania. W ramach tych podziękowań zapraszamy do udziału w konkursie, przygotowaliśmy aż 120 nagród. Cała zabawa skupi się wokół zupełnie nowej gry portalowej, którą niniejszym oficjalnie uruchamiamy, a która zostanie z nami na stałe również już po dzisiejszych urodzinach.

Od dzisiaj wszyscy zarejestrowani w naszym portalu użytkownicy mogą zbierać odznaki i wyróżnienia. Odznaki te przyznawać będziemy po spełnieniu szeregu rozmaitych warunków: wykonaniu określonych działań lub przekroczeniu konkretnych poziomów aktywności. Niektóre odznaki są stosunkowo łatwe do zdobycia: pierwszą otrzyma każdy, kto pomyślnie zaloguje się na swoim koncie ;-) Później będzie już jednak nieco trudniej, a niektóre emblematy mogą okazać się prawdziwymi białymi krukami wśród naszych użytkowników. Premiować będziemy jednak tak różne rodzaje aktywności w portalu oraz na forum, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Aby zdobyć niektóre odznaki, wystarczy po prostu być aktywnym, ale zdobycie części z nich będzie wymagało też sprytu, a może i odrobiny szczęścia.

350128815877744577

Część z Was automatycznie otrzymała już dzisiaj kilka odznak, których warunki uzyskania w chwili ogłoszenia zabawy były spełnione (na przykład wspomniane pierwsze logowanie). Możecie je szczegółowo obejrzeć w swoim profilu, małe podsumowanie dostępne jest także każdorazowo obok Waszego nicka, pod specjalną ikonką. Chcielibyśmy w tym miejscu wynagrodzić trud tych najbardziej oddanych Czytelników, którzy już teraz mogą poszczycić się w swojej kolekcji odznaką Weteran. Do jej uzyskania niezbędny jest przynajmniej dziesięcioletni staż w portalu oraz wykazanie się bieżącą aktywnością. Wszyscy Weterani otrzymają od nas pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, a szczególną nagrodę przygotowaliśmy dla użytkownika Shaki81, który po przyznaniu odznak za dotychczasową działalność okazał się w tym względzie rekordzistą – gratulujemy, choć jeszcze wiele zostało do zebrania :-)

bEEnCTGv

Zachęcamy do zbierania jak największej liczby odznak, a szczególnie kibicujemy wszystkim, którzy zdecydują się upolować je wszystkie! Kolekcjonowanie odznak dla prestiżu w naszej społeczności to jedna strona medalu, druga to oczywiście realne benefity. Posiadanie bogatej kolekcji wyróżnień będzie naturalnym wyznacznikiem aktywności, którą będziemy przy różnych okazjach nagradzać, a już niedługo rozbudujemy naszą grę o system punktowy, gdzie oprócz dożywotnich odznak na bieżąco przyznawać będziemy również punkty – te jednak będą z czasem wygasać... To powinno nieco podgrzać atmosferę zabawy i skłonić do regularnego odwiedzania nas, komentowania, pisania blogów, udzielania się na forum, brania udziału w akcjach specjalnych i... mnóstwa innych rzeczy, o których na razie nie będziemy mówić, by nie psuć zabawy.

Mamy nadzieję, że ta nowa forma zabawy przypadnie Wam do gustu, a zdobywanie kolejnych odznak będzie miłym dodatkiem do Waszych portalowych działań. Podczas tworzenia gry i wymyślania pierwszych odznak wzorowaliśmy się nieco na istniejących już podobnych systemach, ale rzecz jasna jesteśmy otwarci na Wasze propozycje :-)

Konkurs urodzinowy

Z naszą grą nieodłącznie związany jest urodzinowy konkurs. W puli czeka 120 nagród, między innymi portalowe kurtki, koszulki oraz kubki. Rozlosujemy je wśród wszystkich, którzy na koniec przyszłego tygodnia, czyli 15 grudnia o północy, będą mieli na swoim koncie przynajmniej jedną odznakę (za wyjątkiem odznaki Nowicjusz przyznawanej na pierwsze logowanie) i choć raz zalogowali się w konkursowym tygodniu na portalu. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie! Formalne informacje o konkursie dostępne są w regulaminie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEEnCTHr