120 nagród na 12 urodziny dobrychprogramów i nieustająca zabawa dla wszystkich

120 nagród na 12 urodziny dobrychprogramów i nieustająca zabawa dla wszystkich

120 nagród na 12 urodziny dobrychprogramów i nieustająca zabawa dla wszystkich
Redakcja
07.12.2014 20:45, aktualizacja: 08.12.2014 00:08

Dzisiaj portal dobreprogramy świętuje 12 rocznicę powstania! Dokładnie 7 grudnia 2002 roku oficjalnie zadebiutowaliśmy w Internecie, choć wersja beta witryny była dostępna publicznie blisko miesiąc wcześniej.

Jak co roku przy tej okazji chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować Wam za Waszą aktywność, która już wielokrotnie przerosła nasze oczekiwania. W ramach tych podziękowań zapraszamy do udziału w konkursie, przygotowaliśmy aż 120 nagród. Cała zabawa skupi się wokół zupełnie nowej gry portalowej, którą niniejszym oficjalnie uruchamiamy, a która zostanie z nami na stałe również już po dzisiejszych urodzinach.

Od dzisiaj wszyscy zarejestrowani w naszym portalu użytkownicy mogą zbierać odznaki i wyróżnienia. Odznaki te przyznawać będziemy po spełnieniu szeregu rozmaitych warunków: wykonaniu określonych działań lub przekroczeniu konkretnych poziomów aktywności. Niektóre odznaki są stosunkowo łatwe do zdobycia: pierwszą otrzyma każdy, kto pomyślnie zaloguje się na swoim koncie ;-) Później będzie już jednak nieco trudniej, a niektóre emblematy mogą okazać się prawdziwymi białymi krukami wśród naszych użytkowników. Premiować będziemy jednak tak różne rodzaje aktywności w portalu oraz na forum, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Aby zdobyć niektóre odznaki, wystarczy po prostu być aktywnym, ale zdobycie części z nich będzie wymagało też sprytu, a może i odrobiny szczęścia.

350128815877744577

Część z Was automatycznie otrzymała już dzisiaj kilka odznak, których warunki uzyskania w chwili ogłoszenia zabawy były spełnione (na przykład wspomniane pierwsze logowanie). Możecie je szczegółowo obejrzeć w swoim profilu, małe podsumowanie dostępne jest także każdorazowo obok Waszego nicka, pod specjalną ikonką. Chcielibyśmy w tym miejscu wynagrodzić trud tych najbardziej oddanych Czytelników, którzy już teraz mogą poszczycić się w swojej kolekcji odznaką Weteran. Do jej uzyskania niezbędny jest przynajmniej dziesięcioletni staż w portalu oraz wykazanie się bieżącą aktywnością. Wszyscy Weterani otrzymają od nas pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, a szczególną nagrodę przygotowaliśmy dla użytkownika Shaki81, który po przyznaniu odznak za dotychczasową działalność okazał się w tym względzie rekordzistą – gratulujemy, choć jeszcze wiele zostało do zebrania :-)

Zachęcamy do zbierania jak największej liczby odznak, a szczególnie kibicujemy wszystkim, którzy zdecydują się upolować je wszystkie! Kolekcjonowanie odznak dla prestiżu w naszej społeczności to jedna strona medalu, druga to oczywiście realne benefity. Posiadanie bogatej kolekcji wyróżnień będzie naturalnym wyznacznikiem aktywności, którą będziemy przy różnych okazjach nagradzać, a już niedługo rozbudujemy naszą grę o system punktowy, gdzie oprócz dożywotnich odznak na bieżąco przyznawać będziemy również punkty – te jednak będą z czasem wygasać... To powinno nieco podgrzać atmosferę zabawy i skłonić do regularnego odwiedzania nas, komentowania, pisania blogów, udzielania się na forum, brania udziału w akcjach specjalnych i... mnóstwa innych rzeczy, o których na razie nie będziemy mówić, by nie psuć zabawy.

Mamy nadzieję, że ta nowa forma zabawy przypadnie Wam do gustu, a zdobywanie kolejnych odznak będzie miłym dodatkiem do Waszych portalowych działań. Podczas tworzenia gry i wymyślania pierwszych odznak wzorowaliśmy się nieco na istniejących już podobnych systemach, ale rzecz jasna jesteśmy otwarci na Wasze propozycje :-)

Konkurs urodzinowy

Z naszą grą nieodłącznie związany jest urodzinowy konkurs. W puli czeka 120 nagród, między innymi portalowe kurtki, koszulki oraz kubki. Rozlosujemy je wśród wszystkich, którzy na koniec przyszłego tygodnia, czyli 15 grudnia o północy, będą mieli na swoim koncie przynajmniej jedną odznakę (za wyjątkiem odznaki Nowicjusz przyznawanej na pierwsze logowanie) i choć raz zalogowali się w konkursowym tygodniu na portalu. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie! Formalne informacje o konkursie dostępne są w regulaminie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (706)