Oto Samsung Galaxy S8 – wyciekła pierwsza grafika prasowa

Oto Samsung Galaxy S8 – wyciekła pierwsza grafika prasowa

Oto Samsung Galaxy S8 – wyciekła pierwsza grafika prasowa
01.03.2017 10:51, aktualizacja: 01.03.2017 11:01

Samsung zakończył swoją konferencję prasową na Mobile World Congress zapowiedzią Samsunga Galaxy S8 i wyznaczeniem daty premiery nowego urządzenia na 29 marca. Nie pojawiły się jednak żadne oficjalne informacje na temat smartfonu promowanego hasłem Unbox your phone.

Na przecieki nie trzeba było jednak długo czekać. Ich źrodłem jest niezastąpiony Evan Blass – redaktor serwisu Venture Beat, który regularnie publikuje wiarygodne przecieki na temat najpopularniejszych serii urządzeń. Dziś opublikował on tweeta opisanego jedynie jako Myślę, że właśnie na to czekaliście. Poniżej prezentujemy załączoną do niego grafikę.

Obraz

Ma to być wyciek oficjalnej grafiki prasowej Samsunga, zaś wygląd urządzenia pokrywa się z dotychczasowymi przeciekami. Można zatem z dużą z pewnością stwierdzić, że tak właśnie będzie się prezentował tegoroczny flagowiec Samsunga i jedno z najważniejszych urządzeń kiedykolwiek wyprodukowanych przez Samsung Mobile.

Uwagę przyciągają trzy kwestie. Samsung Galaxy S8 rzeczywiście nie będzie posiadał fizycznego przycisku pod ekranem. Widać jednak że nad nim znajduje się znacznie więcej czujników optycznych, co może sugerować skaner tęczówki lub kamerę 3D zdolną do rozpoznawania twarzy. Po prawej stronie wyświetlacza widać także biały element interfejsu, który zapewne stanowi menu rozwijane gestem przeciągnięcia od krawędzi do krawędzi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)