Overcast: świetna aplikacja do obsługi podcastów dla iOS dostępna za darmo

Overcast: świetna aplikacja do obsługi podcastów dla iOS dostępna za darmo

Overcast: świetna aplikacja do obsługi podcastów dla iOS dostępna za darmo
Paweł Piskurewicz
13.10.2015 12:31, aktualizacja: 13.10.2015 12:47

Pomimo iż system iOS posiada wbudowaną aplikację do obsługi podcastów, w sklepie App Store znajdziemy kilka ciekawych zamienników. Jeden z najlepszych przy okazji ostatniej aktualizacji stał się właśnie darmowy.

Mowa tu o aplikacji Overcast: Podcast Player. Jej autorzy postanowili przejść na dość nietypowy model dystrybucji. Od teraz program możemy pobrać w całości za darmo, a gdy przypadnie nam do gustu zdecydować się na regularne wpłaty. Dostępne są trzy subskrypcje: 3, 6 i 12 miesięczna.

350144042342049729

Wraz z nową wersją Overcast doczekał się możliwości odtwarzania strumieniowego oraz wsparcia dla rozdziałów o ile sama audycja takie posiada. Overcast: Podcast Player umożliwia synchronizację naszych danych pomiędzy urządzeniami. Pozwala nie tylko wyszukiwać i dodawać znane nam audycje (w tym za pomocą linku bezpośredniego), ale również poleca inne, choćby w oparciu o propozycje z Twittera. Podczas słuchania możemy zwiększyć prędkość odtwarzania, a także wzmocnić dźwięk. To jednak tylko część tego co oferuje nam program. Aplikację możecie pobrać za darmo. Warto się jej przyjrzeć zwłaszcza jeżeli systemowe rozwiązanie nie spełnia waszych oczekiwań.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)