WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceOxynger KeyShield
Oxynger KeyShield ikona

Oxynger KeyShield2.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oxynger KeyShield to wyświetlana na ekranie komputera, wirtualna klawiatura, której zadaniem jest ochrona użytkownika przed szkodnikami wykradającymi różnego typu dane wpisywane na klawiaturze. Ponadto narzędzie uniemożliwia także przechwytywanie informacji poprzez rejestrowanie obrazu z ekranu komputera.

Program stanowi bardzo dobrą linię ochrony przez szkodliwym oprogramowaniem, którego celem jest wykradanie danych wpisywanych przez użytkownika na klawiaturze. Pozwala on bezpiecznie logować się do serwisów społecznościowych czy wykonywać transakcje bankowe online bez obawy, że jakiś szkodnik przechwyci nasze prywatne dane.

Oxynger KeyShield udostępniany jest w formie instalacyjnej i przenośnej (tzw. portable). O ile pierwsza z nich doskonale sprawdza się na domowych komputerach to druga z pewnością okaże się przydatna np. podczas korzystania z publicznych komputerów w szkołach itp. Z powodzeniem umieścimy ją na przenośnym magazynie danych USB i uruchomimy na dowolnym komputerze bez konieczności instalacji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań409
Data aktualizacji26 sie 2021
Rozmiar pliku2.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Oxynger KeyShield ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)