Paint 3D dostanie możliwość tworzenia animacji pokazujących modele

Paint 3D dostanie możliwość tworzenia animacji pokazujących modele11.06.2018 16:19
Paint 3D dostanie możliwość tworzenia animacji pokazujących modele

Korzystający z aplikacji Paint 3D będą niebawem mieli możliwość nagrywania w nim krótkich animacji. Nadchodząca wersja 4.1806.5027 dostanie możliwość eksportowania plików GIF i MP4.

Możliwość eksportu animacji znajdziemy w menu zapisywania pliku. Niestety jeszcze nie możemy mówić o programie do tworzenia własnych animacji. Na razie będą one służyć jedynie do lepszej prezentacji modeli. Przy wyborze formatu zapisu animacji będziemy mogli eksperymentować z domyślnymi animacjami.

aggiornamentilumia.it
aggiornamentilumia.it

Do wyboru dostaniemy obrotowy stół, przechylenie, obrót i skok. Przy każdym z nich będzie można wybrać prędkość i liczbę cykli animacji w filmie. Każdy model będzie więc można zaprezentować w postaci łatwej do obejrzenia bez instalacji dodatkowych programów w sposób umożliwiający prezentację z wielu punktów widzenia.

Możliwość prezentacji modeli w ten sposób to świetny dodatek do programu promującego Windows 10 Creators Update. Na razie mogą z niej skorzystać tylko osoby zapisane do programu niejawnych testów, pobierając Painta 3D z Windows Store.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)