Pakiet Office dla iOS z kolejnymi nowościami

Strona głównaPakiet Office dla iOS z kolejnymi nowościami
12.10.2015 16:40
Pakiet Office dla iOS z kolejnymi nowościami
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

To właśnie Office dla iOS jest traktowany priorytetowo spośród wszystkich mobilnych wydań. Pakiet Microsoftu otrzymał właśnie kolejną aktualizację na przestrzeni miesiąca, która przynosi kilka ciekawych nowości dla aplikacji Word, Excel i PowerPoint.

Jedną z nich jest łatwiejsza zmiana nazwy pliku. Teraz możemy tego dokonać z poziomu okna otwierania nowego dokumentu jak i zakładki Ostatnie. Opcja ta skrywa się pod przyciskiem akcji. Poprzednio aby edytować nazwę każdorazowo należało otworzyć wybrany dokument. Drugą z nowości jest automatyczne wyszukiwanie brakujących fontów.

350143997597214657

Wystarczy otworzyć dokument, a aplikacja sama powinna wyszukać i pobrać fonty, których w nim użyto, a nie mamy ich na swoim urządzeniu. Dodatkowo Excel w wersji dla iPadów doczekał się lepszej obsługi komentarzy. Możemy je dodawać, edytować i przeglądać z poziomu wersji mobilnej programu.

Aplikacje Word, Excel oraz PowerPoint są dostępne za darmo. Posiadacze subskrypcji Office 365 otrzymują dodatkowo dostęp do większej ilości narzędzi. Dodane dziś nowości wchodzą w skład darmowej wersji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)