Pakiet Office dla iOS z kolejnymi nowościami

Pakiet Office dla iOS z kolejnymi nowościami

Pakiet Office dla iOS z kolejnymi nowościami
Paweł Piskurewicz
12.10.2015 16:40, aktualizacja: 12.10.2015 17:01

To właśnie Office dla iOS jest traktowany priorytetowo spośród wszystkich mobilnych wydań. Pakiet Microsoftu otrzymał właśnie kolejną aktualizację na przestrzeni miesiąca, która przynosi kilka ciekawych nowości dla aplikacji Word, Excel i PowerPoint.

Jedną z nich jest łatwiejsza zmiana nazwy pliku. Teraz możemy tego dokonać z poziomu okna otwierania nowego dokumentu jak i zakładki Ostatnie. Opcja ta skrywa się pod przyciskiem akcji. Poprzednio aby edytować nazwę każdorazowo należało otworzyć wybrany dokument. Drugą z nowości jest automatyczne wyszukiwanie brakujących fontów.

Obraz

Wystarczy otworzyć dokument, a aplikacja sama powinna wyszukać i pobrać fonty, których w nim użyto, a nie mamy ich na swoim urządzeniu. Dodatkowo Excel w wersji dla iPadów doczekał się lepszej obsługi komentarzy. Możemy je dodawać, edytować i przeglądać z poziomu wersji mobilnej programu.

Aplikacje Word, Excel oraz PowerPoint są dostępne za darmo. Posiadacze subskrypcji Office 365 otrzymują dodatkowo dostęp do większej ilości narzędzi. Dodane dziś nowości wchodzą w skład darmowej wersji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)