AndroidMultimediaInne programy multimedialnePalco MP3
Palco MP3 ikona

Palco MP3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Palco MP3 to pozornie kolejna typowa aplikacja do pobierania utworów muzycznych, ale w odróżnieniu od wielu innych programów tego typu, znajdziemy w niej jedynie piosenki autorstwa brazylijskich gwiazd.

Palco MP3 umożliwia odtwarzanie pojedynczych kawałków, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własną playlistę składającą się z ulubionych piosenek. Przeglądając bazę danych programu możemy wybierać spośród ponad 1 miliona utworów, które zostały podzielone na 50 rozmaitych gatunków, takich jak np. samba, grunge, funk, gospel oraz folk.

Tak naprawdę brazylijska muzyka jest w Polsce niszą, ale jeśli zechcemy dowiedzieć się więcej na temat artystów pochodzących ze wspomnianego państwa umiejscowionego w Ameryce Południowej, to w Palco MP3 znajdziemy szczegółowe informacje na temat poszczególnych wykonawców czy zespołów.

Warto również wspomnieć, że podczas korzystania z Palco MP3 nie trzeba obawiać się utraty połączenia z internetem, bowiem opisywane narzędzie może pełnić także funkcję odtwarzacza multimedialnego działającego w trybie offline.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentStudio Sol
Liczba pobrań56
Data aktualizacji21 maj 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (adware)
Palco MP3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)