Paragon Go Virtual1.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalneParagon Go Virtual
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paragon Go Virtual jest darmową aplikacją umożliwiającą przeniesienie systemu Windows zainstalowanego na fizycznym komputerze do maszyny wirtualnej.

Aplikacja przeznaczona jest do wykorzystania w scenariuszach klienckich, na przykład przez bardziej zaawansowanych użytkowników domowych. Paragon Go Virtual tworzy specjalny obraz fizycznego systemu, który można uruchomić w jednym z popularnych klienckich narzędzi do wirtualizacji - Microsoft Virtual PC, VMware Workstation, VMware Fusion, VMware Player lub Oracle VirtualBox 3. W ten sposób możemy na przykład zmigrować system ze starego komputera i używać go na nowym jako maszynę wirtualną. Jedyny warunek powodzenia to wersja systemu źródłowego - musi to być przynajmniej Windows 2000 i nie może to być żadna edycja serwerowa.

Paragon Go Virtual pozwala zdecydować, które partycje lub dyski twarde mają zawierać się w tworzonym obrazie oraz ile pamięci RAM i rdzeni procesora ma być przydzielonych wirtualnej maszynie. Gdy na naszym komputerze znajduje się więcej niż jeden system, Go Virtual zapyta, który z nich chcemy zwirtualizować. Proces przygotowania obrazu możemy przeprowadzić "na gorąco", czyli także podczas pracy migrowanego systemu, lub offline z poziomu innego systemu. Co ważne, system fizyczny nadal pozostanie użyteczny po przygotowaniu obrazu.

Udostępnij
Paragon Go Virtual 1.0wersja stabilna (32-bit)
Paragon Go Virtual 1.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań6 408
Data aktualizacji7 sie 2010
Rozmiar pliku27.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)