Paragon Hard Disk Manager ikona

Paragon Hard Disk Manager16.15.0 Basic

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweParagon Hard Disk Manager
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paragon Hard Disk Manager 16 Basic oferuje proste w użyciu narzędzia do partycjonowania, pozwalające na tworzenie partycji, ich formatowanie, kasowanie, przywracanie, ukrywanie, przypisywanie liter, zmianę nazwy, konwersję systemu plików i sprawdzanie poprawności.

Dodatkowo program oferuje funkcje tworzenia kopii zapasowych – łatwo można zgrać w ten sposób obraz dysku lub poszczególnych partycji, a także zautomatyzować ten proces za pomocą kreatora tworzenia kopii zapasowych z klikalnym terminarzem, w którym wskażemy, kiedy operacje mają być wykonane i w jakim cyklu się powtarzać.

Użytkownicy dostają też kreator transferu plików, mający ułatwić przenoszenie dużej ilości danych na wolumeny lokalne, dyski sieciowe czy nośniki optyczne, a po zarejestrowaniu się przez Facebooka lub serwis producenta, dostęp do kreatora tworzenia nośnika rozruchowego, który przygotuje środowisko WinPE na pendrivie lub jako obraz ISO.

Udostępnij
Paragon Hard Disk Manager 16.15.0 Basicwersja stabilna (32-bit)
Paragon Hard Disk Manager 16.15.0 Basicwersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 301
Data aktualizacji11 lis 2017
Rozmiar pliku139.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Paragon Hard Disk Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)