bDTTikwl
Paragon Hard Disk Manager ikona

Paragon Hard Disk Manager16.15.0 Basic

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paragon Hard Disk Manager 16 Basic oferuje proste w użyciu narzędzia do partycjonowania, pozwalające na tworzenie partycji, ich formatowanie, kasowanie, przywracanie, ukrywanie, przypisywanie liter, zmianę nazwy, konwersję systemu plików i sprawdzanie poprawności.

bDTTikwn

Dodatkowo program oferuje funkcje tworzenia kopii zapasowych – łatwo można zgrać w ten sposób obraz dysku lub poszczególnych partycji, a także zautomatyzować ten proces za pomocą kreatora tworzenia kopii zapasowych z klikalnym terminarzem, w którym wskażemy, kiedy operacje mają być wykonane i w jakim cyklu się powtarzać.

Użytkownicy dostają też kreator transferu plików, mający ułatwić przenoszenie dużej ilości danych na wolumeny lokalne, dyski sieciowe czy nośniki optyczne, a po zarejestrowaniu się przez Facebooka lub serwis producenta, dostęp do kreatora tworzenia nośnika rozruchowego, który przygotuje środowisko WinPE na pendrivie lub jako obraz ISO.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Paragon Hard Disk Manager 16.15.0 Basicwersja stabilna (32-bit)
Paragon Hard Disk Manager 16.15.0 Basicwersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Liczba pobrań2 628
Data aktualizacji11 lis 2017
Rozmiar pliku136.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Paragon Hard Disk Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTikwS
bDTTikxj