MacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweParagon Hard Disk Manager for Mac
Paragon Hard Disk Manager for Mac ikona

Paragon Hard Disk Manager for Mac1.1.100

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hard Disk Manager for Mac to bardzo dobry program do zarządzania dyskami i partycjami, z możliwością edycji układu partycji oraz tworzenia i przywracania kopii zapasowych.

Hard Disk Manager for Mac dostarcza wszystkie narzędzia, jakie mogą być potrzebne przy pracy z dyskami – zarówno wbudowanym dyskiem Maca, jak i zewnętrznymi. Program pozwala edytować tablicę partycji, zmieniać ich rozmiar, edytować pojedyncze bajty, kopiować partycje i przeglądać szczegółowe informacje o każdym z nośników podłączonych do Maca. Można tu też przygotować uruchomieniowy dysk USB i poprawiać dyski dla Bootcampa.

Program firmy Paragon to także świetne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych partycji i przywracania ich w razie awarii. Obrazy można tworzyć w czasie działania komputera z dokładnością do zawartości pojedynczych sektorów dysku. Obrazy można łatwo konwertować do formatu VMDK, co umożliwia ich uruchomienie w VMware Fusion. Program obsługuje system plików HFS(+), a także NTFS, ExtFS, FAT i exFAT oraz tablice partycji GPT, MBR i hybrydowe GPT+MBR.

Niepotrzebne już dyski można wyczyścić tak, by znacząco utrudnić odzyskiwanie z nich danych. W programie zaimplementowane zostało 10 algorytmów, stosowanych przez wojsko i rządy państw. Nie zabrakło Trim dla dysków SSD.

Wersja próbna programu działa przez 10 dni.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 859
Data aktualizacji10 sty 2017
Rozmiar pliku20.19 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Paragon Hard Disk Manager for Mac ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)