bECmnVuJ
Paragon Hard Disk Manager for Mac ikona

Paragon Hard Disk Manager for Mac1.1.100

Strona głównamacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweParagon Hard Disk Manager for Mac
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hard Disk Manager for Mac to bardzo dobry program do zarządzania dyskami i partycjami, z możliwością edycji układu partycji oraz tworzenia i przywracania kopii zapasowych.

bECmnVuL

Hard Disk Manager for Mac dostarcza wszystkie narzędzia, jakie mogą być potrzebne przy pracy z dyskami – zarówno wbudowanym dyskiem Maca, jak i zewnętrznymi. Program pozwala edytować tablicę partycji, zmieniać ich rozmiar, edytować pojedyncze bajty, kopiować partycje i przeglądać szczegółowe informacje o każdym z nośników podłączonych do Maca. Można tu też przygotować uruchomieniowy dysk USB i poprawiać dyski dla Bootcampa.

Program firmy Paragon to także świetne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych partycji i przywracania ich w razie awarii. Obrazy można tworzyć w czasie działania komputera z dokładnością do zawartości pojedynczych sektorów dysku. Obrazy można łatwo konwertować do formatu VMDK, co umożliwia ich uruchomienie w VMware Fusion. Program obsługuje system plików HFS(+), a także NTFS, ExtFS, FAT i exFAT oraz tablice partycji GPT, MBR i hybrydowe GPT+MBR.

Niepotrzebne już dyski można wyczyścić tak, by znacząco utrudnić odzyskiwanie z nich danych. W programie zaimplementowane zostało 10 algorytmów, stosowanych przez wojsko i rządy państw. Nie zabrakło Trim dla dysków SSD.

Wersja próbna programu działa przez 10 dni.

Udostępnij
Paragon Hard Disk Manager for Mac 1.1.100wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań961
Data aktualizacji10 sty 2017
Rozmiar pliku20.19 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Paragon Hard Disk Manager for Mac ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECmnVvH