WindowsNarzędziaPartycjonowanie i zarządzanie HDDParagon Partition Manager
Paragon Partition Manager ikona

Paragon Partition Manager2014 Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Partition Manager 2014 to proste w obsłudze narzędzie do partycjonowania dysków twardych w komputerach z systemem Windows.

Program umożliwia sprawne partycjonowanie dysku twardego ATA, SATA, eSATA, SCSI, USB (również 3.0), dysków SSD i kart pamięci, również z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji na potrzeby sprzętowych lub programowych macierzy RAID. Ponadto pomaga optymalizować system plików, umożliwia tworzenie wielu typów kopii zapasowych danych i umożliwia ich łatwe przywrócenie w przypadku awarii. Program jest przeznaczony dla systemu Windows 2000 i nowszych, ale jego możliwości nie ograniczają się do pracy z charakterystycznymi dla Windows systemami plików. Z jego pomocą wykonamy operacje na dyskach sformatowanych również jako Ext2FS, Ext3FS, Ext4FS, swap dla Linuksa, HFS+ dla Mac OS X i innych (w trybie sektor-po-sektorze).

Partition Manager 2014 pozwala również utworzyć dysk ratunkowy z systemem Linux lub DOS i nagrać na płytę lub pendrive. Z użyciem tego oprogramowania możemy zdefragmentować system plików, rozwiązać popularne problemy z rozruchem komputera, kopiować partycje w trybie jeden-do-jeden lub przyrostowo, zmieniać rozmiar partycji bez wyłączania komputera i wiele innych.

W najnowszej wersji programu dodano wsparcie dla systemu Windows 8, zaktualizowano interfejs graficzny, dodano obsługę systemu plików GPT (tworzenie, usuwanie, zmienianie rozmiaru, formatowanie) oraz wprowadzono mechanizm konwertowania partycji NTFS do HFS bez konieczności usuwania zawartości dysku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.814 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań116 618
Data aktualizacji11 gru 2013
Rozmiar pliku41.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Paragon Partition Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)