Paragon Partition Manager 12 już po polsku

Paragon Partition Manager 12 już po polsku

25.07.2012 16:28

Paragon Software wydal kolejną wersję swojego flagowego produktu do zarządzania partycjami na dyskach twardych komputera. To wydanie głównie naprawia znane usterki aplikacji, ale wprowadza również kilka wartych uwagi funkcji.

Przede wszystkim wszystkie wersje Partition Managera zostały wyposażone w mechanizm pozwalający na poukładanie partycji tak, aby maksymalnie wykorzystać możliwości dysku. Sam silnik odpowiedzialny za operacje na partycjach został przystosowany do pracy z nowoczesnymi dyskami. Obsługa stosowanego przez system OS X systemu plików HFS+ we wszystkich wydaniach została znacznie rozbudowana i teraz program pozwala na operacje na partycjach oraz na uzyskanie dostępu do nich w trybie tylko do odczytu. Kreator dzielenia partycji został wyposażony w bardzo ciekawą opcję dzielenia istniejącej partycji na dwie tego samego typu, przy czym pozwala on na wybranie które pliki na której partycji mają się znaleźć.

Dostępne są 3 wersje Partition Managera. Z naszej bazy programów można pobrać wersję testową Partition Managera 12 Pro oraz wersję darmową, pozwalającą jedynie na podstawowe operacje. Jeśli wersja darmowa okaże się niewystarczająca, warto zainteresować się wersją Home produktu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)