WindowsNarzędziaPartycjonowanie i zarządzanie HDDParagon Partition Manager Professional

Paragon Partition Manager Professional12.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paragon Partition Manager Professional to zaawansowane narzędzie przeznaczone do wykonywania różnych operacji na partycjach i dyskach twardych zainstalowanych w systemie.

Program oferuje od takich podstawowych funkcji jak tworzenie, formatowanie, ukrywanie, konwertowanie, przenoszenie czy kasowanie partycji po możliwość łączenia wielu dysków w jeden, odzyskiwania skasowanych partycji czy przygotowywania powierzchni dla potrzeb instalacji nowego systemu operacyjnego. Dodatkowo Paragon Partition Manager oferuje opcję tworzenia kopii zapasowych (do wskazanych lokalizacji lub zapis na płytach CD/DVD) całych dysków twardych, partycji i folderów oraz narzędzie pozwalające skonfigurować dyski startowe. Mniej zaawansowani użytkownicy docenią z pewnością wbudowany kreator, który pozwoli przebrnąć przez większość oferowanych opcji przez program.

Paragon Partition Manager obsługuje takie technologie jak duże dyski IDE, SCSI, SATA; Firewire, dyski USB i RAID.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.116 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań167 571
Data aktualizacji25 lip 2012
Rozmiar pliku52.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)