Paragon Rescue Kit14 Free Edition

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychParagon Rescue Kit
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paragon Rescue Kit 11 Free Edition to bezpłatne (do zastosowań domowych) narzędzie, umożliwiające rozwiązywanie najczęstszych problemów z rozruchem systemu operacyjnego oraz przywracanie usuniętych partycji i danych.

Oprogramowanie rozpowszechniane jest w postaci bootowalngo obrazu płyty, które po nagraniu na nośnik CD/DVD wykorzystywane jest najczęściej w przypadku, kiedy nie jest możliwe załadowanie systemu operacyjnego - na skutek np. aktywności wirusów, błędów programów lub działalności samego użytkownika. Paragon Rescue Kit wyposażony został w funkcję korektora rozruchu, która skutecznie radzi sobie z najpopularniejszymi awariami, uniemożliwiającymi poprawny rozruch systemu.

Paragon Rescue Kit dysponuje także w narzędziem do odzyskiwania utraconych partycji. Pozwala ono bez większych problemów wyszukiwać, a następnie przywracać usunięte partycje - pod warunkiem, że nie zmieniła się struktura pozostałych i na dysku twardym znajduje się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni. Kolejną przydatną funkcją jest kreator odzyskiwania danych. Z jego pomocą przywrócimy ważne dla nas pliki i dokumenty, w momencie awarii systemu operacyjnego. Oprogramowanie pozwala przenosić dane pomiędzy dyskami, a także nagrywać je na płyty CD/DVD.

Wśród obsługiwanych interfejsów dysków i nośników wymiennych znalazły się dyski twarde MBR i GPT (testowane do 2 TB), dyski twarde IDE, SCSI, SATA i zewnętrzzne SATA (eSATA), wszystkie poziomy kontrolerów SCSI, IDE i SATA RAID, płyty CD\DVD\Blu-ray, dyski twarde USB 1.0\2.0, ZIP i Jazz oraz różnego rodzaju karty pamięci. Program wspiera systemy plików NTFS (v1.2, v3.0, v3.1), FAT16/32, Ext2FS/3FS/Swap, HPFS oraz Apple HFS+.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.09 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań17 778
Data aktualizacji21 lip 2014
Rozmiar pliku308.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)