Parallels Desktop 30% tańszy, sam zainstaluje Windows 10 Technical Preview

Parallels Desktop 30% tańszy, sam zainstaluje Windows 10 Technical Preview

Parallels Desktop 30% tańszy, sam zainstaluje Windows 10 Technical Preview
06.11.2014 12:57, aktualizacja: 06.11.2014 14:08

Posiadacze Maków, którzy tęsknią za programami z Windowsa lub Linuksa, mogą kupić najnowszą wersję Parallels Desktop 30% taniej, czyli za 253,14 zł zamiast 361,63 zł. Dodatkowo przy zakupie oprogramowania można dostać zniżkę na zakup Roxio Toast 12 Titanium (pakiet do pracy z multimediami i nagrywania płyt) oraz 2-letniej subskrypcji Parallels Access. Promocja trwa tylko do 7 listopada, zakupy można zrobić na stronie Parallels.

Parallels Desktop to jeden z dwóch wiodących obecnie programów, dostarczających sprzętową wirtualizację na Makach z procesorami Intela. Dzięki niemu można uruchamiać na Maku systemu Microsoftu, a także liczne dystrybucje Linuksa, Chrome OS i Androida. Instalacja Windowsa jest bardzo prosta, a programy z tego systemu można uruchamiać także w taki sposób, by ich okna zachowywały się identycznie jak okna programów dla OS X. W wydanej we wrześniu wersji 10 programu znalazły się liczne udogodnienia, jak kreator uwalniania przestrzeni dyskowej czy możliwość nadania Windowsowi 8 klasycznego wyglądu Windowsa 7 z pomocą automatycznej instalacji programów Start8 i ModernMix. Udostępniona kilka dni temu aktualizacja do wersji 10 umożliwia ponadto automatyczne utworzenie maszyny wirtualnej z zainstalowanym systemem Windows 10 Technicam Preview.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oprogramowanie Parallels Desktop pozwoli wybrać wersję językową dla Windowsa 10, a następnie samo pobierze obraz testowego systemu Microsoftu i przeprowadzi instalację.

350127666856617921

Wraz z Parallels Desktop można zainstalować na swoim Macu program Parallels Access, który daje dostęp do programów z poziomu urządzeń mobilnych. Usługę można przetestować przez 14 dni, stałe korzystanie z niej wymaga opłacenia abonamentu rocznego wysokości 20 dolarów. W bieżącej promocji można kupić 2-letni abonament za 126,59 złotych zamiast 162,70 zł.

Wersję próbną Parallels Desktop 10, która działać będzie przez 14 dni, można pobrać ze strony Parallels. Do uruchomienia wersji próbnej niezbędne jest podanie adresu e-mail. Jeśli zaś Parallels Desktop okaże się dla kogoś niewystarczający bądź nie spełni oczekiwań, polecamy wypróbowanie jego największego konkurenta – VMware Fusion.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)