Paryż w Assassin's Creed Unity zwiedzą tylko użytkownicy bardzo wydajnych komputerów

Paryż w Assassin's Creed Unity zwiedzą tylko użytkownicy bardzo wydajnych komputerów

24.10.2014 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsza odsłona popularnej serii Assassin's Creed tworzona jest z myślą o konsolach nowej generacji. Na do tej pory opublikowanych materiałach, mogliśmy zobaczyć, że oprawa graficzna prezentuje się sporo lepiej niż w poprzednich odsłonach. Jednak nic nie wskazywało, że użytkownicy komputerów będą musieli dysponować naprawdę wydajną maszyną, aby w ogóle cieszyć się płynnym działaniem tej produkcji.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące wymagań Assassin's Creed Unity. Fani serii, którzy posiadają kilku letni komputer lub nawet nowy, ale z niezbyt imponującymi podzespołami, raczej nie będą mogli zagrać nawet na minimalnych ustawieniach. Jeśli będziemy chcieli odpalić nadchodzącą produkcję Ubisoftu, to będziemy musieli dysponować sprzętem wyposażonym w minimum: procesor Intel Core i5-2500K 3,3 GHz lub AMD FX-8350 4,0 GHz, kartę graficzną z 2 GB pamięci GeForce GTX680 lub AMD Radeon HD7970, 6 GB RAM oraz 50 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Zwiastun: Assassin’s Creed Unity Experience #3 - Aktywności w otwartym świecie [PL]

Natomiast zalecane wymagania sprzętowe przedstawiają się następująco: procesor Intel Core i5-2500K 3,3 GHz lub AMD FX-8350 4,0 GHz, karta graficzna z 3 GB pamięci GeForce GTX780 lub AMD Radeon R9 290X, 8 GB RAM i 50 GB wolnej przestrzeni. Do uruchomienia Assassin’s Creed Unity będziemy potrzebowali komputera działającego pod kontrolą 64-bitowego Windows 7 SP1 lub Windows 8/8.1.

Assassin's Creed Unity przyniesie ze sobą usprawnioną oprawę graficzną, ale nic nie wskazywało, że wymagania tej gry będą aż tak wysokie. Wielu fanów serii, przynajmniej obecnie, będzie musiało odpuść sobie tę odsłonę, ponieważ ich komputery nie pozwolą nawet na granie na minimalnych ustawieniach. Wszystko wskazuje, że Ubisoft nie przyłożył się zbytnio do optymalizacji swojej nowej produkcji. Studio z Assassin's Creed Unity ma problemy również na konsolach nowej generacji. Produkcję odpalimy w rozdzielczości 900p i tylko w 30 klatkach na sekundę. Czyżby nowa część Assassin's Creed pojawiła się na sklepowych pólkach jako produkt nie do końca dopracowany?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)