Październikowa aktualizacja to zalecane wydanie Windows 10. Wdrażanie ma znów nabrać tempa

Październikowa aktualizacja to zalecane wydanie Windows 10. Wdrażanie ma znów nabrać tempa

Październikowa aktualizacja ma w końcu trafić do większej liczby użytkowników
Październikowa aktualizacja ma w końcu trafić do większej liczby użytkowników
Oskar Ziomek
29.03.2019 20:51

Wdrażanie październikowej aktualizacji Windows 10 może w końcu nabrać tempa. Microsoft najwidoczniej przygotowuje się do udostępnienia w najbliższym czasie wiosennej aktualizacji systemu, a z uwagi na kiepskie statystyki poprzedniej aktualizacji, szuka sposobu na przyspieszenie jej dostarczania użytkownikom.

Jak wynika z informacji zamieszczonej na forum Microsoftu, Windows 10 w wersji 1809 to teraz zalecana edycja, którą można śmiało wszędzie instalować. To nieco zaskakujące zapewnienie, zważywszy na fakt, iż zgodnie z informacją na stronie pomocy technicznej, październikowa aktualizacja wciąż charakteryzuje się kilkoma nierozwiązanymi błędami.

Producent w ostatnim czasie zmienia podejście do aktualizacji, czego dowodem jest umieszczona w sieci ankieta. Microsoft liczy na informacje zwrotne od użytkowników, którzy są skłonni podzielić się z twórcami swoją opinią o usłudze Windows Update, by można ją było dodatkowo ulepszać w przyszłości.

Windows 10 19H1 może nadejść już 1 kwietnia

Wiele wskazuje na to, że nowe wydanie Windows 10 może zostać udostępnione już w pierwszych dniach kwietnia. Tak przynajmniej sugeruje na Twitterze Zac Bowden z serwisu Windows Central. Ten termin jest prawdopodobny.

Już wcześniej zwracaliśmy uwagę, że wiosenna aktualizacja w ramach programu Insider jest już tylko dopracowywana i na tym etapie trudno liczyć na dodawanie nowych funkcji. Na tapecie bez wątpienia jest już tylko poprawianie ostatnich szczegółów przed udostępnieniem aktualizacji użytkownikom.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)