AndroidGrafika i fotografiaRobienie zdjęćPerfectly Clear
Perfectly Clear ikona

Perfectly Clear4.3.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Perfectly Clear to aplikacja, która zastąpi aplikację do obsługi aparatu, a także poprawi zdjęcia na bieżąco. Jej możliwości obejmują usuwanie szumów, retusz portretów oraz poprawianie barw. Co najważniejsze, oferuje automatyczny tryb edycji, którego efekty są w pełni zadowalające.

Aplikacja Perfectly Clear oferuje nam dwa tryby działania. Pierwszy bardzo dobrze zastępuje aplikację do obsługi aparatu. Poza standardowymi przyciskami zawiera narzędzia pozwalające lepiej dopasować kadr, jak miarki i poziomica i odpowiednio ustawić ostrość, także z możliwością blokowania ostrości w wybranym miejscu kadru. Ponadto pozwala na podstawową korektę ekspozycji, sterowanie lampą błyskową (jeśli telefon ją posiada) i stabilizację obrazu. W ustawieniach można dodatkowo włączyć ekspozycję HDR, dźwięku, wybrać rozmiary zdjęć dla każdego aparatu oraz włączyć rozpoznawanie twarzy.

Najważniejsze funkcje kryją się jednak w module edycji. Podstawowy działa automatycznie i już jego praca potrafi znacznie poprawić wyjściowe zdjęcie. Możemy skorzystać także z ręcznej edycji i samodzielnie poprawić ekspozycję, zabarwienie, jaskrawość barw, szum oraz wykonać retusz skóry, wybielić zęby, usunąć cienie spod oczu i wyszczuplić twarz.

Interfejs programu nie odbiega od tego jaki znamy z innych aplikacji do edycji zdjęć. Dzięki podziałowi na tryb automatyczny oraz manualny Perfectly Clear nie przytłacza nas od początku ilością opcji i możliwości, pozwala skupić się na szybkiej edycji, bądź też szczegółowym poprawianiu. Wszystkie ikonki są na tyle intuicyjne, że początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z korzystaniem z narzędzi edycji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań534
Data aktualizacji1 lis 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (trial)
Perfectly Clear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)