WindowsGrafikaDodatki do programów graficznychPerfectly Clear
Perfectly Clear ikona

Perfectly Clear2.0.1.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Perfectly Clear to wtyczka do programów Adobe Photoshop, Photoshop Elements i Lightroom. Jego podstawowym zadaniem jest szybkie i automatyczne polepszenie wyglądu zdjęć.

Perfectly Clear pozwala jednym kliknięciem wydobyć więcej detali z cieni i mocno oświetlonych obszarów, a także poprawia barwy skóry na zdjęciach. Dzięki dostosowaniu kolorów zdjęcia będą wyraźne i będą wyglądać naturalnie. Dodatkowo ich jakość podnosi niezły algorytm usuwania szumów.

Wtyczka daje fotografom do dyspozycji 10 sposobów na szybki retusz portretów, które zostały zaczerpnięte z aplikacji mobilnej producenta. Znajdziemy tu narzędzie Perfectly Smooth wygładzające skórę, punktowy pędzel do retuszu, automatyczne usuwanie połysku tłustej skóry, usuwanie czerwonego zabarwienia (częsta wada aparatów), rozjaśnianie oczu, powiększanie oczu, usuwanie cieni spod oczu, dodawanie odblasków do oczu, wybielanie zębów i wyszczuplanie twarzy. Działanie tych funkcji jest możliwe dzięki zaawansowanemu wykrywaniu charakterystycznych punktów twarzy. Na tej podstawie określana jest płeć osoby, wiek i kolor skóry, co pozwala dobrać automatycznie stopień niezbędnych poprawek.

W oknie podglądu można porównać zdjęcie przed i po wprowadzeniem poprawek. Wtyczka jest w stanie także powiększyć zdjęcie, by można było przyjrzeć się detalom. Ulubione ustawienia można zapisywać do ponownego wykorzystania, a ich efekty podglądać na miniaturach. Można także przekazywać je innym użytkownikom.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań726
Data aktualizacji13 maj 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Perfectly Clear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)