Perfectly Clear – Photo Correction (Automatic) ikona

Perfectly Clear – Photo Correction (Automatic)3.9

iOSGrafika i fotografiaRobienie zdjęćPerfectly Clear – Photo Correction (Automatic)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Perfectly Clear – Photo Correction (Automatic) to aplikacja, która ma nam pomóc nie tylko wykonać lepsze zdjęcia, ale również poprawić te już zapisane w pamięci urządzenia. Co najważniejsze oferuje automatyczny tryb edycji, którego efekty są zadowalające.

Aplikacja Perfectly Clear – Photo Correction (Automatic) oferuje nam dwa moduły działania. Pierwszy zastępuje aparat. Nie znajdziemy w nim zbyt wielu narzędzi czy też filtrów. Poza standardowymi przyciskami zawiera narzędzia pozwalające lepiej dopasować kadr i odpowiednio ustawić telefon. Dzięki temu użytkownik nie ginie w gąszczu opcji i ustawień.

Najważniejsze funkcje kryją się jednak w module edycji. Podstawowy działa automatycznie i już jego praca potrafi znacznie poprawić wyjściowe zdjęcie. Czasem zdarzą się błędy, ale w tym przypadku możemy skorzystać z ręcznej edycji. Możemy nie tylko sami poprawić wybrany element, ale też wybrać, w jakim aspekcie poprawki powinien wprowadzić algorytm Perfectly Clear.

Interfejs programu nie odbiega od tego jaki znamy z innych aplikacji do edycji zdjęć. Dzięki podziałowi na tryb automatyczny oraz manualny Perfectly Clear nie przytłacza nas od początku ilością opcji i możliwości, pozwala skupić się na szybkiej edycji, bądź też szczegółowym poprawianiu. Niestety program nie oferuje darmowej wersji testowej.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji13 maj 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Perfectly Clear – Photo Correction (Automatic) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)