Permadelete ikona

Permadelete0.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Permadelete – program do bezpowrotnego usuwania danych z dysków twardych: w przypadku dysków talerzowych stosuje wielokrotne nadpisywanie plików. Działa również w zestawieniu z dyskami SSD, ale w tym przypadku operacja usuwania nie będzie różnić się od wykonania jej ręcznie w systemie operacyjnym.

Obsługa programu jest bardzo prosta, ale przebiegać może na trzy sposoby. Pierwszy to wybranie plików do usunięcia po skorzystaniu z przycisków w aplikacji. Uruchomiony zostanie wówczas systemowy eksplorator – możliwe jest usuwanie pojedynczych plików lub całych folderów.

Alternatywnie można również jedynie przeciągnąć wybrane pliki na obszar okna programu lub skorzystać ze skrótu instalowanego w systemowym menu kontekstowym w Eksploratorze: Wyślij do -> Permadelete.

Program rozwijany jest w oparciu o licencję z otwartym kodem. Repozytorium można znaleźć na GitHubie.

Udostępnij
Permadelete 0.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Liczba pobrań130
Data aktualizacji20 lut 2017
Rozmiar pliku2.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Permadelete ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)