Photoshop CC 2015 z poprawkami, nie będzie się już zawieszał na Windows

Photoshop CC 2015 z poprawkami, nie będzie się już zawieszał na Windows

Photoshop CC 2015 z poprawkami, nie będzie się już zawieszał na Windows
07.08.2015 10:32

Czerwcowa aktualizacja oprogramowania od Adobe, dostarczona przezchmurę Creative Cloud, przyniosła sporoulepszeń dla Photoshopa. Przyniosła jednak też i usterki, wtym jedną szczególnie niemiłą, prowadzącą do niespodziewanychzawieszeń się programu w wersji dla Windows. Teraz abonenciCreative Cloud otrzymali pakiet poprawek do aktualizacji,rozwiązujących zarówno ten, jak i wiele innych problemów.

Adobe choć nie ma poważnych konkurentów w branży kreatywnej,przynajmniej dla Photoshopa, stara się nas wciąż przekonać, żenie zasnęło na laurach. Wprowadzone w wersji 2015 programuulepszenia przyniosły m.in. akcelerację sprzętową przez GPU dlanarzędzi retuszujących, dodawanie szumu do rozmyć czy inteligentnewypełnianie pustych obszarów podczas generowania zdjęćpanoramicznych. Nie wszystko jednak do końca przetestowano. Opróczwspomnianej awaryjności programu (nie występującej jednak naMakach), pędzel korygujący zaczął generować na obrabianychfotkach dziwne artefakty.

350140381637404609

Na blogu Adobe pojawiła się informacjao wydaniu aktualizacji Photoshop CC 2015.0.1, rozwiązująca ponad 30różnych usterek, w tym problem z awariami na Windows i artefaktamipędzla. Pojawiła się też możliwość wyłączenia akceleracjiGPU dla pędzla korygującego, gdyż nie wszystkim użytkownikomodpowiadał nowy tryb pracy.

Uzyskanie aktualizacji możliwe jest poprzez mechanizm wbudowany waplikację Creative Cloud lub poprzez opcję Update w menu HelpPhotoshopa. Jeśli jesteście zainteresowani wykorzystaniem tegoprogramu, to przypominamy, że Adobe w swoim modelu licencyjnymskończyło z pudełkowymi wersjami i obecnie oferuje nowe wersjewyłącznie w modelu subskrypcji. Najtańszy abonament w planietaryfowym Fotografia, dający dostęp do Photoshopa orazLightrooma, kosztuje 12,29 euro miesięcznie (cena już z VAT).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)