Pierwszy dzień konkursu za nami - sprawdź swoją pozycję!

Pierwszy dzień konkursu za nami - sprawdź swoją pozycję!

Redakcja
02.10.2010 10:20

Pierwszy dzień konkursu już za nami. W oczekiwaniu na kolejne pytanie w sobotę zapraszamy do sprawdzenia swojej pozycji w rankingu z wczorajszego dnia, który opublikowaliśmy krótko po północy.

Pierwsze pytanie padło wczoraj dokładnie o godzinie 17:05. Wtedy dopiero tak naprawdę rozpoczęła się cała zabawa. Treść pytania i poprawną odpowiedź możecie sprawdzić w archiwum konkursowym. Pomimo tego, że pytanie padło dość późnym popołudniem i trzeba było wykazać się nie lada cierpliwością w ciągu dnia, bardzo duża grupa użytkowników odpowiedziała niemal błyskawicznie, co możecie potwierdzić w rankingu dziennym. Najszybszy jednak okazał się uczestnik o nicku superhiper89, który odpowiedź - na szczęście poprawną - wysłał w czasie 00:01:07.843, czyli już po nieco ponad minucie! Konkurencja była jednak ogromna, bo kolejni uczestnicy swoje odpowiedzi przesłali w odstępach zaledwie 4 i 6 sekund. Pierwszych 200 użytkowników zmieściło się w 10 minutach, zgarniając tym samym od 240 do 249 punktów bonusowych za czas odpowiedzi.

superhiper89 jest zatem pierwszym zwycięzcą nagrody dziennej, którą - przypomnijmy - jest plecak z logotypem Intela. Gratulujemy! :-) Plecak można zobaczyć na podstronie z nagrodami, podobnie jak pozostałe nagrody. Są to notebook MSI Classic CR620-049XPL z procesorem Intel Core i5 i5-430M i trzy zaproszenia specjalne na HotZlot 2011 dla zwycięzców rankingu generalnego. Netbooki ASUS Eee PC 1001PX powędrują natomiast do najlepszych uczestników w rankingach 10-dniowych.

Pamiętajcie - miejcie na oku niebieską diodę widoczną w vortalowej skórce Intela oraz na stronie konkursowej. Gdy pojawi się pytanie, dioda zacznie migać żółtym światłem i stanie się linkiem do pytania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (722)